Wpis z mikrobloga

  • 244
O co chodzi z tymi odkrytymi kostkami? Jestem już starym dziadem który nie rozumie świata czy jak, bo nie dość że to nie wygląda to w nie zimno przecież jest.
#pytanie #moda
  • 110
  • Odpowiedz
@dzikognisty: Tu nie chodzi o to, że starzy ludzie nie rozumieją mlodych tylko o to, że mądrzy ludzie nie rozumieją głupich, a głupotą jest chodzenie w temperaturze 0 stopni czy nawet -10(a takich debili widziałem w tamtym roku) z gołymi kostkami codziennie przez cala zime. Naprawdę nie trzeba być tytanem intelektu, żeby dojsc do tego, że chodzenie z golymi kostkami w zime sprawi, ze po 40 bedizesz tego srogo zalowac, no
  • Odpowiedz
  • 0
@dzikognisty Młodzież zawsze miała #!$%@? a podejście jest raczej lepiej zmarznąć i wyglądać dobrze. Kiedyś bardzo popularny był żel na włosach. Minus 10 ale włosy muszą być dobrze ułożone, ciul z czapką. Jak człowiek jest już starszy to nie rozumie młodzieżowej mody i tak było od zawsze.
  • Odpowiedz
ale co to w ogóle jest za moda na wykopie, że każdy pisze HURR DURR O CO CI CHODZI PO CO O TYM PISZESZ KAZDY MOZE SOBIE ROBIC CO CHCE. no #!$%@? oczywiscie ze kazdy moze sobie robic co chce, ale po to do #!$%@? nedzy jest wolnosc slowa, ze kazdy moze sobie tez komentowac, a nie jakas cenzura ze nie mozna napisac co sie mysli o debilach, ktorzy chodza w zimie
  • Odpowiedz
@Cinoski ja to mam największą bekę zimą właśnie z takich alternatywek. Dziury na kolanach, kolana sine z zimna, to samo kostki. Ale loszka to ubierze, bo taka moda.
I wcale to nie jest tak, jak mówi ktoś powyżej, że jakby było jej zimno to by ubrała skarpetki.
Nie raz słyszałam jak mówiły między sobą "ale #!$%@?", "jak mi zimno".
Głupota po prostu XD
  • Odpowiedz