Wpis z mikrobloga

  • 244
O co chodzi z tymi odkrytymi kostkami? Jestem już starym dziadem który nie rozumie świata czy jak, bo nie dość że to nie wygląda to w nie zimno przecież jest.
#pytanie #moda
  • 110
  • Odpowiedz
@Cinoski: e tam, niech sobie chodzą, co to tobie przeszkadza? Patrz na to czy w twoich bomberach się nogawka nie podwinęła, a na innych miej #!$%@? ;-)
  • Odpowiedz
@Cinoski: tak, proszę pana, nie rozumie pan już świata. Obecnie każdy może ubierać się jak chce. Moje (tj. młode pokolenie) ma #!$%@?, co sobie stare baby i stare zgredy pomyślą. Proszę zwrócić uwagę, że każdy odczuwa zimno w inny sposób. Np. jak jest 40 stopni w autobusie, to trzeba zamknąć okno, bo starej babie zimno i jej wieje.
Proszę mi zaufać, że jakby komuś, kto ma odkryte kostki, było zimno, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@graf_zero: #!$%@?, to by wychodzilo ze jakos od gimbazy jestem za stary na to wszystko xD nigdy nie kumalem tego pajacowania zeby byc modnym na sile, nie prosciej ubrac sie w cos, co jest wygodne czy praktyczne?
  • Odpowiedz
@Cinoski: wytłumaczę to tylko ten jeden jedyny raz.
Tak zwany pin roll wziął się z kultury sneakerheadów, czyli osób zafascynowanych butami. I ma dwa aspekty pierwszy to eksponowanie swoich butów których ceny odsprzedaży potrafią być olbrzymie. Drugi aspekt to aspekt praktyczny otoż, jesli nosisz np białe buty to jeansy bardzo często zostawiają niebieskie ślady na nich. Podwijając spodnie ubikamy tego problemu.
  • Odpowiedz
@Cinoski: no, najlepiej jakby spodnie jeszcze za skarpety robiły i można by było je sobie nałożyć na stopy XD jak się chodzi to mi się np podwijają, ale mam #!$%@? bo mi NIGDY NIE JEST ZIMNO W KOSTKI. To ze wy jesteście tacy delikatni to wina matki natury XD
  • Odpowiedz
@Cinoski: z dwojga złego chyba lepiej chodzić z gołymi kostkami, niż z gołym brzuchem, jak to kiedyś było w modzie, kiedy dziewczęta chodziły w ultra niskich biodrówkach i przykrótkich kurteczkach, odmrażając sobie jajniki :P
  • Odpowiedz
@Cinoski Ja ma 30 lat i odkad odkrylem joggery to w niczym innym nie chodze. Polecam ten stan bo to najwygodniejsze spodnie Jesli chodzi o wyglad to tez kozak bo pasuje to do wszystkiego i mozna to sobie nawet ubrac do koszuli wyjsciowej i miec wygode jakby sie w dresach chodzilo
  • Odpowiedz