Wpis z mikrobloga

no tak, bo te pierwsze są w ogóle nie ruszane, rosną jak chcą


@stannis: A dobra, nie zauważyłam, że wypowiedź "no tak, bo te pierwsze są w ogóle nie ruszane, rosną jak chcą" jest ironiczną odpowiedzią na inny komentarz.
  • Odpowiedz
  • 6
@matra ja np bardziej cenię szczere komplementy od kobiet niz od mężczyzn, bo jasne że to miłe ale facet jest zaprogramowany na to, że mu sie podoba kobieta, a druga kobieta musi jednak pokonać instynktowną zazdrość zeby skomplementować wiec cos musiało się bardzo spodobać XD
  • Odpowiedz
@rijana: otóż to ( ͡º ͜ʖ͡º)
z drugiej strony wiem jak fałszywe potrafią być kobiety. Buzi buzi #!$%@? na spotkaniu, a potem dupa obrobiona xD
Fałszywe z nieszczerych intencji, albo #!$%@? wie czego, bo dodatkowo nie rozumiem sytuacji, w których na FB zdjęcie wrzuca osoba naprawdę skrajnie przeciętna lub wręcz brzydka, a dostaje same komentarze.. no podejrzewam że wiesz jakie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@scharlottka robicie ten makijaż głównie po to żeby się podobać facetom atencjuszki, więc jeżeli już, to służę dobrym protipem. Triggered?


@FrankUnderwood: chyba żartujesz. Stroją się przede wszystkim z powodu innych lasek. Myślisz, że którykolwiek facet by zwrócił kobiecie uwagę "ej, ale na poprzedniej imprezie już byłaś w tej sukni"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@matra No, ja bym wolala zeby mi przyjaciółka wprost powiedziala ze wyglądam jak shrek niz prawila komplementy w stylu masz piękne oczy, kiedy oczy znikają na pod dwiema faldami tłuszczu XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rijana: albo im gorzej będziesz wyglądać, tym bardziej taka szczera koleżanka będzie się zachwycać, jak to świetnie ci coś nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: te drugie fujka mocno, tak samo jak te, które wyglądają jak odrysowane od kubka. Każdy wygląda jak chce, wiadomka, ale przecież te pierwsze wyglądają milion razy bardziej estetycznie, naturalnie XD
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: W ogóle imo śmieszne jest ile uwagi laski przywiązują do swoich brwi. Wiadomo, że monobrew to przypał nawet u faceta, ale generalnie brwi mają niewielkie znaczenie w ocenie wyglądu, a te potrafią siedzieć godzinami i skubać, często dodatkowo wydając na to grube hajsy.

Żeby nie było - widzę róznicę między laską niezadbaną i zadbaną, ale rozgraniczam też "wypindrzoną ponad miarę".

Jeszcze odnosząc się do obrazka - pierwsze są milion
  • Odpowiedz
  • 0
@ruok oj nie, ja nie mówię że głupio. Bardzo dobrze, bo bez żadnej ingerencji zazwyczaj będą wyglądały słabo. Sek w tym żeby robić to umiejętnie a nie narysować brwi od szklanki albo namalować prostokąty.
  • Odpowiedz
robicie ten makijaż głównie po to żeby się podobać facetom atencjuszki, więc jeżeli już, to służę dobrym protipem. Triggered?


@FrankUnderwood: Nie, one go robią po to by wyglądać lepiej od innych kobiet ;) To jest panie jedno z największych niezrozumień kobiecej natury u facetów ;) Sam sobie odpowiedz np. po cholerę malują paznokcie i to jeszcze w taki skomplikowany sposób, wymyślne wzory itp jak nas to gówno obchodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@JimNH777 ciebie gówno obchodzi. Ja akurat zwracam uwagę na pomalowane paznokcie i to bardzo ;) ale coś w tym co mówisz jest. Z tym że one rywalizują między sobą cały czas, ale jednak celem jest agencja u mężczyzn ostatecznie.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: ja też zwracam, ale przeciez jak sobie na kazdym wymaluje inny wzor czy postać z disneya, jakies koronki itd to nie mów, że to oglądasz z zaciekawieniem ;) A już na pewno Cię nie rusza.
  • Odpowiedz