Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o stronce sportef.pl? Mi śmierdzi strasznie, wszystkie rozmiary dostępne cena 3 razy niższa a wyskakuje w googlach w reklamie ()
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tak jak Kolega wyzej napisał trzeba też obsmarowac wyzej wymienione pomimo naplywajacych zgłoszeń nic z tym nie robią tylko go kryją. Co za chory kraj
  • Odpowiedz
b_atanasow niestety ma rację, ze państwo z dykty.
Tylko, że ja dostałem proformę z numerem ponad tysiąc. Pomnożyć to przez tylko 200-400zł i wychodzi niezła sumka. A to już jest przekręt na wielką skalę i musi się tym zająć prokuratura na poważnie.
Sprawdziłem numer ich konta 03 1050 1272 1000 0092 6123 4612 i jest to ING Bank Śląski S.A. oddz. ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice. Tam powinniśmy szukać łobuza. Może mają
  • Odpowiedz
Ja jutro ide zgłosić wydrukowalem wszystkie konwersacje. Jak założysz emaila dla poszkodowanych daj znać bo juz są osoby chetne do zbiorowego aktu oskarżenia.
  • Odpowiedz
I jeszcze jedno! Teraz nawet drobne oszustwa się sumuje. I nie ważne, że wpłacaliśmy po 200-400 zł. Jeżeli to zsumujemy i razem tym draniem się zajmiemy to myślę, że kilka ładnych tysięcy złotych przewału uzbieramy. I jeśli go złapiemy to beknie.
  • Odpowiedz
Ja też to dostałem i taką ze dziś zostanie wykonany przelew o godz 7 rano w piątek w zeszłym tygodniu do dnia dzisiejszego pieniędzy nie ma jeszcze chcieli potwierdzenie przelewu.
  • Odpowiedz