Wpis z mikrobloga

Regulamin mówi:

"Portal nie prowadzi sprzedaży, ani nie jest stroną umowy sprzedaży. Portal udostępnia oferty sprzedawców i pośredniczy w zawarciu umowy sprzedaży pomiędzy użytkownikiem portalu a sprzedawcą."

"czas realizacji zamówienia wynosi od 20 do 30dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 30 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do kupującego liczy się od dnia
Nie ma najmniejszych szans by strona była wiarygodna
*Pierwsze to cena u samego chinczyka za identyczna kurtke płace ponad 400zł
*Firma zarejestrowana na jakiś budynek mieszkalny
*Brak możliwości kupna za pobraniem
*Po kupnie produktu brak danych osobowych w przelewie
*Po kontakcie telefonicznym brak odpowiedzi i informacja o przepełnionej skrzynce pocztowej :)
Ja tez zamowilem i tez chyba wala dostalem jaki glupi ze nie sprawdzilem pod tym numerem poczta a adres jakiejs speluny mieszkalnej masakra
Napisałem do nich maila o tresci: "Oświadczam,że zgodnie z Art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku, o prawach konsumenta (Dz.U.2014.poz.827) odstępuje od umowy zakupu kurtki zimowej: THE NORTH FACE MOUNTAIN MURDO GTX JACKET GRANATOWA Rozmiar: XL o numerze zamówienia: xxxx, zawartej dnia 23.11.2018 roku. I prosze o zwrot kwoty pieniężnej w wysokości: 287,00 zł na nr konta z którego przelew został wysłany czyli: . Zaznaczam, że nie jestem zainteresowany żadnym
Odkryłem jeszcze, że stan realizacji zamówienia generuje sie na nowo gdy ktos zlozy nowe zamówienie czyli jeżeli bedziemy śledzic nr id zamowienia i przy resecie wpiszemy kolejny numer to każdy jest w stanie zobaczyc nasze dane osobowe. Nie trzeba wchodzic na emaila wystarczy: https:// sportef. pl/pl/panel/order/xxxx i w miejsce xxxx nr id.
Mala aktualizacja skrypt ma blokade na ip albo na sprzet tylko wtedy mozna wejsc w ten link znajac id, ale nadal przy kolejnym zamowieniu poprzedni staje sie nieaktywny.
Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Zglosiliscie to już? Co Wam powiedzieli na policji jest jakaś szansa na odzyskanie pieniedzy? W telefonie ciągle poczta adres jakas melina mieszkalna hmmmmm