Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o stronce sportef.pl? Mi śmierdzi strasznie, wszystkie rozmiary dostępne cena 3 razy niższa a wyskakuje w googlach w reklamie ()
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Regulamin mówi:

"Portal nie prowadzi sprzedaży, ani nie jest stroną umowy sprzedaży. Portal udostępnia oferty sprzedawców i pośredniczy w zawarciu umowy sprzedaży pomiędzy użytkownikiem portalu a sprzedawcą."

"czas realizacji zamówienia wynosi od 20 do 30dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. W przypadku produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 30 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do kupującego liczy się od dnia
  • Odpowiedz
Nie ma najmniejszych szans by strona była wiarygodna
*Pierwsze to cena u samego chinczyka za identyczna kurtke płace ponad 400zł
*Firma zarejestrowana na jakiś budynek mieszkalny
*Brak możliwości kupna za pobraniem
*Po kupnie produktu brak danych osobowych w przelewie
*Po kontakcie telefonicznym brak odpowiedzi i informacja o przepełnionej skrzynce pocztowej :)
  • Odpowiedz
Ja tez zamowilem i tez chyba wala dostalem jaki glupi ze nie sprawdzilem pod tym numerem poczta a adres jakiejs speluny mieszkalnej masakra
  • Odpowiedz
Napisałem do nich maila o tresci: "Oświadczam,że zgodnie z Art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku, o prawach konsumenta (Dz.U.2014.poz.827) odstępuje od umowy zakupu kurtki zimowej: THE NORTH FACE MOUNTAIN MURDO GTX JACKET GRANATOWA Rozmiar: XL o numerze zamówienia: xxxx, zawartej dnia 23.11.2018 roku. I prosze o zwrot kwoty pieniężnej w wysokości: 287,00 zł na nr konta z którego przelew został wysłany czyli: . Zaznaczam, że nie jestem zainteresowany żadnym
  • Odpowiedz
Odkryłem jeszcze, że stan realizacji zamówienia generuje sie na nowo gdy ktos zlozy nowe zamówienie czyli jeżeli bedziemy śledzic nr id zamowienia i przy resecie wpiszemy kolejny numer to każdy jest w stanie zobaczyc nasze dane osobowe. Nie trzeba wchodzic na emaila wystarczy: https:// sportef. pl/pl/panel/order/xxxx i w miejsce xxxx nr id.
  • Odpowiedz
Mala aktualizacja skrypt ma blokade na ip albo na sprzet tylko wtedy mozna wejsc w ten link znajac id, ale nadal przy kolejnym zamowieniu poprzedni staje sie nieaktywny.
  • Odpowiedz
Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Zglosiliscie to już? Co Wam powiedzieli na policji jest jakaś szansa na odzyskanie pieniedzy? W telefonie ciągle poczta adres jakas melina mieszkalna hmmmmm
  • Odpowiedz