Wpis z mikrobloga

Prawidłowe podejście, takich cwaniaków nie brakuje,ale trzeba zglaszać na policję, żeby ukrócić taki proceder. Ja im też tego nie popuszczę.
  • Odpowiedz
To trzebabyło wspomnieć że sprzedawca nie odpisuje na maile i nie ma wlaczonego telefonu podanego w kontaktach. A jak będziesz czekac te 20 dni to oszuści zwiną do tej pory interes i tyle ich widzieli. Ktos oprocz mnie i james19811 zgłosił oszustwo internetowe na policję ?
  • Odpowiedz
Ja miałem dziś to zgłosić bo głupi się łudzę jeszcze że oddadzą pieniądze ale jutro ide już na 100% wydrukowałem wszystkie konwersacje z nimi itp. A co ci powiedzieli ? kazali czekać?
  • Odpowiedz
Tak powiedziałam im to. Zgłoszę po upływie terminu. Coś czuje ze nic z tym nie zrobią sprawa pójdzie „ leżeć „ do szafki. Ale warto próbować coś zdziałać ,miejmy nadzieje ze zablokują im te stronę
  • Odpowiedz
@Stujpolicja997: Niestety ja też dałem się ponieść gorączce i zamówiłem.
Dzisiaj tu jestem na wykop.pl i niestety wszystko jasne.
Sprawdziłem w CEIDG - firma oficjalnie zarejestrowana 25.10.2018r przez p. Sebastian Górczak, ul Nowa 6 m 1, Dąbrowa Górnicza.
Rejestrujący w urzędzie ma obowiązek sprawdzenia dowodu. Przy rejestracji internetowej i tak trzeba pójść i potwierdzić za okazaniem dowodu.
Jeżeli dowód nie skradziony lub nie jest to "słup" w postaci menelka to będzie
  • Odpowiedz
Ja też mu nie odpuszczę musimy wszyscy poszkodowani złożyć pozew zbiorowy i ciekawe czy na jego dowód zarejestrowana jest ta pseudo firma.Ja jutro idę zgłosić ciekawe co powiedzą czy każą czekać ?
  • Odpowiedz
Ja zamówiłam kurtkę pół godziny temu i coś mnie ruszyło żeby poszukać w sieci opinii na temat sklepu z powodu niskiej ceny. Chwała Bogu trafiłam na tą dyskusję. Dostałam od nich informację żeby przelew puścić na konto bankowe 81 1090 ....8157, zatem na zupełnie inne niż Wy wpłaciliście.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że na dowód Sebastiana Górczyka zarejestrowana jest firma. Inaczej się nie da !. Tylko czy P. Górczyk o tym wie ? :-) Mogli mu skraść dowód albo był tak pijany, że nie wiedział co robi.
I jeszcze dwie sprawy:
Dochodzi tu przestępstwo skarbowe ponieważ Hurt Sport wystawia co prawda Proformy ale z nich też trzeba się rozliczyć - po wpłacie wystawić fakturę lub rachunek.
Dodatkowo naruszenie praw autorskich do zdjęć (ściągnięte
  • Odpowiedz
Albo kontaktujmy się przez wykop.pl.
Trzeba się zjednoczyć ponieważ inaczej jest traktowane oszustwo do 500zł a inaczej powyżej. W pierwszym przypadku to wykroczenie w drugim to przestępstwo. Z wszelkimi tego konsekwencjami.
  • Odpowiedz
Tak jak mówisz Kolego trzeba się zjednoczyć i działać. Już na inne konta chcą żeby wpłacać ciekawe czy tu czas działa na naszą niekorzyść.
  • Odpowiedz
Mnie również oszukali,niby dostałam rabat i moja kwota jest ciut niższa niż 500 zł,chce odzyskać te pieniądze tylko jak. W dodatku musiałam wysłać przelewem tradycyjnym.
  • Odpowiedz
Niestety Panowie i Panie ale państwo z dykty Wam nie pomoże w tej sprawie...Policjanci wolą siedzieć na L-4, tu wykazują się dużą aktywnością...Jak już uprzecie się żeby zgłosić to na Policję przyjdzie pismo po roku czasu z prokuratury że umorzono...Takie wały w Polsce przechodzą od wielu lat płazem. Były wcześniej portale typu mojezakupy.net i tym podobne - schemat taki sam jak tutaj (trochę o tym czytałem). Tam był nawet lepszy wał bo
  • Odpowiedz
Na jestem tez chętna moja kwota to 250 zł. Trzeba sporobwac a nóż widelec się uda. Bezczynnie siedzieć tez nie można to są nasze ciężkie zarobione pieniądze...
  • Odpowiedz