Wpis z mikrobloga

@Hound: jeśli Twoje odczucie płci nie jest zgodne z Twoimi narządami płciowymi to jesteś zwyczajnie chory. I nie mam na myśli, że głupi itp. tylko zwyczajnie upośledzony fizycznie od urodzenia i należy albo się z tym pogodzić i przyjąć jedną z wersji - najlepiej tę zgodną z narządami albo podjąć się korekty.
  • Odpowiedz
@Canmoh: Ale czy powinniśmy przejść do porządku dziennego nad tym, że ktoś utożsamia się z F-16, czy powinniśmy zastanowić się nad jego zdrowiem umysłowym?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@glonstar: Jest to na pewno dziwne i dla mnie niezrozumiałe ale jest to nieszkodliwy pogląd, do momentu kiedy nie będą chcieli większy praw np. co do wyboru płci w sprawach formalnych. Płcie w rozumieniu biologicznym zawsze pozostaną tylko dwie i uważam, że formalnie też tak powinno pozostać.
  • Odpowiedz
@Lorne: widzę że kierunek "na chłopski rozum" zdałeś na 5 plus fakultety pewnie wcześniej więc nie będę dyskutował z kimś, kto ma tak obszerna wiedzę na każdy temat.
  • Odpowiedz
@Hound: no wlaśnie nauczyłem się na lekcjach biologii w szkole że płcie są dwie w tym linku co wysłałeś/aś też jest napisane że płcie są dwie zwyczajnie wystarczyło chodzić do szkoły. Ale co nauka nie jest tolerancyjna więc trzeba jej zakazać?
  • Odpowiedz
@NaMorzaDnie: Też tak się uczyłem. Być może nauka poszła naprzód i odkryto wiele nowych płci. Współczesna nauka potrafi zrobić wielki postęp w krótkim czasie. Na przykład gdy WHO wykreśliło homoseksualizm ze spisu chorób umysłowych, błyskawicznie spadła liczba chorych umysłowo na całym świecie. To był wielki sukces międzynarodowej psychiatrii. Aż dziwne, że diabetolodzy nie pójdą ich śladem i nie wykreślą cukrzycy z listy chorób - ileż ludzi odzyskałoby dzięki temu zdrowie.
  • Odpowiedz
Nie, biseksualista to osoba mająca pociąg do dokładnie dwóch spośród N płci


@glonstar: Na przykład do Systemfluida i Xumgendera jednocześnie?

Gdzie jest społeczność LGST, w której można czuć pociąg do wszystkich 63 płci, ja się pytam?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bartholomew: Otóż to. Niby tacy postępowi, a wciąż hołdują dawno skompromitowanym stereotypom i ignorują N-seksualistów dla N>2. Wiele parad jeszcze będzie musiało być zorganizowanych, żeby to się w końcu zmieniło.
  • Odpowiedz
biseksualista to osoba mająca pociąg do dokładnie dwóch spośród N płci


@glonstar: za https://www.merriam-webster.com/dictionary/bisexual

1a : possessing characters of both sexes and especially both male and female reproductive structures : HERMAPHRODITIC
bisexual flowers
b : of, relating to, or characterized by sexual or romantic attraction to members of both sexes
also : engaging in sexual activity with partners of more than one gender
2 : of, relating to, or involving both
  • Odpowiedz