Wpis z mikrobloga

XD
Spod postu na grupie o gotowaniu. Jakiś gościu robił steka z jelenia, o dziwo nie było wielkiego "HURR jak możesz jeść takie biedne zwierzątka DURRR", tylko jedna babka się odpaliła. Babka około 50-60 lat (większość tej grupy jest w tym wieku). Niestety została szybko zbanowana, więc udało mi się zrobić screena tylko jednej rozmowy :< A szkoda, bo były jeszcze dwa komentarze, w jednym nie wyłapała sarkazmu, co zawsze trochu śmieszne (dam to co zostało z tej rozmowy, bo dość łatwo sobie wyobrazić co tam napisała).

Dodam że faktycznie jakiś miesiąc temu wrzuciła post z parówką w zupie (mmmmmm, na pewno dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)( _)), ogólnie to sprawdzałem jej posty i nie jest ona raczej wegetarianką (w 90% jej postach było mięso).


#gotujzwykopem #bekazpodludzi #janusze #januszegastronomii #facebook i trochę tak #bekazwegetarian bo wiem że się to spodoba ludziom spod tego tagu
K.....0 - XD
Spod postu na grupie o gotowaniu. Jakiś gościu robił steka z jelenia, o...

źródło: comment_YODjxiUgTmaRxxD6asPa6BFlixII9q5y.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Kawka00: Ja tu widzę, że Dawid się nieźle uruchomił od samego początku. xD Trochę za ostro, mimo, że niby ma rację z tą hipokryzją w pewnym sensie, to wzbudził jedynie nerwową atmosferę dociskając babkę do ściany, by ta później się na niego wkurzyła. Wystarczyło odpisać "tak samo mi żal jelenia jak i szynki ze świnki", efekt ten sam, ale bez agresji. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz