Wpis z mikrobloga

Wyniki #rozdajo z tego wpisu

Nagroda główna - 1kg pistacjiwędruje do @robertoskit
Nagrody pocieszenia 0,5 kg pistacji lecą do @Kilian @szekle_sorosa @RageH @Polynasia prosimy o kontakt na PW

Zaplusuj ten wpis jeżeli chcesz być zawołany już niebawem do JESZCZE WIĘKSZEGO ROZDAJO PISTACJI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz gorzkoislodkopl - Wyniki #rozdajo z tego wpisu

Nagroda główna - 1kg pistacjiwędruj...
źródło: comment_WSV8rEJNqiFrClvsz3uYwU1PbcuYIx7V.jpg
  • 20
@gorzkoislodko_pl: W życiu nic nie wygrałam w #rozdajo, więc profilaktycznie przed weekendem po prostu sobie u Was zamówiłam to wiadro pistacji i kilka innych pyszności. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że się nie zawiodę, zamówienie w drodze. W każdym razie szanuję za porządne rozdajo, a nie jakieś smycze i brzydki kubek.
@uczalka dostałaś? Też zamówiłem i dzisiaj przyszła paczka 0,5kg... Niestety u mnie bardzo kiepskiej jakości - dużo szczernialych i gorzkich, sporo takich zamkniętych... Ogólnie słabo :(
@neo_vir: Pistacje i orzeszki arachidowe dotarły parę dni temu, jakość kiepska. :/ Orzeszki wyglądają na strasznie poobijane, sypie się z nich aż pył, a pistacje malutkie i jest faktycznie trochę przepalonych. Nie powiedziałabym, że połowa, może z 10%, no ale jednak.
@gorzkoislodko_pl: Słabo. Bardzo słabo, skoro Waszym hasłem jest "Postaw na jakość". Następnym razem postawię na jakość i nie zamówię orzeszków u Was, nie omieszkam też przedstawiać swojej opinii pod
@uczalka z tego co widziałem przyjmują reklamacje: pisali, żeby im na PW wysłać numer zamówienia a oni wyślą kuriera i wymienia ma własny koszt... Możesz sprobowac, ja machnąłem ręką.
@neo_vir: Ale na co wymienią, skoro wychodzi na to, że wszystkie te pistacje takie słabe? >.< Kupią w innym sklepie lepsze? A może te orzeszki takie poobijane i sfatygowane przez to, że już je kilka razy ktoś zwrócił i tylko przepakowują i posyłają kolejnym osobom...