Wpis z mikrobloga

Mam tabele z kończącym się wierszem na 92 i 7 kolumn do wypełnienia. Tuż pod kolumnami jest napis *Rubryki...
a na dole jeszcze kilka innych napisów. Jest to stara tabela do której mam dodać nowe dane na miejsce starych. Problem w tym dla mnie że ma być nowych wierszy ponad 100 a napisy mają być na samym dole więc proszę o informację jak to zrobić.
Prawdopodobnie jest bardzo łatwe ale excela nie uzywałem bardzo długo.
#excel #pytanie
MrsMsx - Mam tabele z kończącym się wierszem na 92 i 7 kolumn do wypełnienia. Tuż pod...

źródło: comment_UJi0HNHbcwIHfqTHLQaMjUBEK28xG9P3.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrsMsx: prawym na wiersz i wybierz opcje dodaj wiersz czy tam nowy wiersz. Przesunie Ci dolne wiersze o jeden w dol i wstawi pusty. Jesli musisz ich duzo dodac to makrem albo po prostu wytnij te kolumny i wklej je jak skonczysz pod tabele. Albo po prostu odtwórz je jak skonczysz masz screena jak to powinno wyglądać a jedyne formatowanie tam to pogrubienie tekst i scalone komórki.
  • Odpowiedz
@SpPin: ogarnąłem, dzięki ile twoim zdaniem powinno zająć czasu wpisanie danych w tych pierwszych pięciu kolumnach powiedzmy 150 wierszy. W pierwszej, trzeciej, czwartej i piątej liczby a drugiej kilka zdań ktore się czasami kopiuje
  • Odpowiedz