Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy On traktuje mnie poważnie?
Kilka lat temu (6) odnalazłam swoją drugą połówkę. Nie była to szalona nastoletnia miłość ale dojrzały związek dorosłych ludzi- Tak przynajmniej wtedy myślałam. (on lvl 27, ja lvl 24) Dużo rozmawialiśmy, patrzyliśmy w tą samą stronę, mieliśmy te same cele. I tak mija nam jutro 5 rocznica a w Naszym życiu nie zmieniło się kompletnie nic... Plany są ale ''mamy jeszcze czas'', ''za kilka lat''. On zdziecinniał!. Ludzie, kiedy mówię im że nie jesteśmy nawet zaręczeni są bardzo zdziwieni. Nawet nasi rodzice są zdziwieni... Każda rozmowa o mieszkaniu kończy się na szybkiej zmianie tematu. Poruszałam temat ''stania w miejscu'' wielokrotnie, on nie widzi problemu i odwleka wszystko w czasie. Ostatnio zagadałam o zaręczyny, wesele to usłyszałam-mamy jeszcze czas. Jak to możliwe że jestem z kimś 5 lat i nagle okazuje się że ten człowiek ma całkowicie inne plany na przyszłość w których niekoniecznie ja występuje? Tak i jestem pewna że nie planuje niczego na jutrzejsza rocznicę bo powiedział mi to (że jakby miał się oświadczać to na pewno nie w tym i nie w przyszłym roku) Czuje się oszukana. Jakby to wszystko o czym kiedyś mówił było wymyślone na potrzeby ''rozkręcenia związku''. Ludzie po 2 latach związku zaręczają się i planują wesele a ja po 5 latach jestem w czarnej dupie. Kochałam go, był tym jedynym a w tym momencie za cholerę nie wiem co do niego czuje. CZY TO JESZCZE MIŁOŚĆ CZY JUŻ PO PROSTU PRZYWIĄZANIE?()
Mirki i Mirabelki pomóżcie- brnąć w to czy dać sobie spokój? ...
#przegryw #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Zostaw go

  • Zostań z nim 17.0% (181)
  • Chuj wi 83.0% (882)

Oddanych głosów: 1063

  • 99
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 370
@AnonimoweMirkoWyznania: na #!$%@? się chajtac? By mamusia mogła się pochwalić koleżankom? Ja #!$%@? bo co powiedzą inni? Jak czytam Twoje wypociny to oczekujesz, żeby Ci się oświadczył bo 5 lat minęło xD #!$%@? wie czy gość na to jest gotowy Xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co do ślubu to wiele zależy od systemu wartości wiec nie słuchaj żali powyżej. Skoro o to pytasz na wykopie to odpowiedz sobie sama, czy nie szukasz potwierdzenia, że pora to skończyć? Jeżeli facet nie traktuje Cię tak serio jakbyś chciała, ignorując co do niego mówisz, to warto to ciągnąć? Brzmi to brutalnie, ale lepiej skończyć i przeboleć teraz niż za dwa albo trzy lata.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja im jestem starszy tym bardziej dochodze do wniosku ze czas ucieka i szkoda tkwic w zwiazkach ktore nie maja przyszlosci. Majac 25-26-27 dobrze by było już być z kimś z kim spędzisz całe życie. Bo tak naprawdę każdy chce kochać i być kochanym, założyć rodzinę itp. A jeśli ktoś nie traktuje Cię poważnie, nie chce zakładać rodziny, to po prostu szkoda czasu. Bo ten czas płynie. I nagle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania za długo. Postaw ultimatum, że albo da Ci coś na potwierdzenie swoich słów, że w najbliższej przyszłości założyciel rodzinę albo niech spada.
Facet wtedy albo się ogarnie, albo będziesz miała wolną rękę.
Ogólnie to znam kilka par co właśnie byli ze sobą już od dłuższego czasu i tylko takie postawienie sprawy przez różowe doprowadziło do szybkiego ślubu i dziecka.
  • Odpowiedz
@leszek-nowak-50: @kwasnydeszcz: Domyślam się, że nie boli tu OPki najbardziej brak pierścionka, tylko brak zaangażowania, któremu chyba nie możecie zaprzeczyć.
Jeżeli jesteś w związku 5 lat i nie zaczął się on w liceum, to chyba normalne, że chcesz "iść do przodu" czyli zamieszkać razem, może kupić mieszkanie, przygarnąć psa.
Wiadomo, nie każdy musi się chajtać, konkubinaty też mogą być pełne miłości i zaangażowania, a widać, że u niej
  • Odpowiedz