Wpis z mikrobloga

Tak mnie olśniło, że muszę spytać się o opinię. Jestem pod tagiem #jagooart no i jak ktoś mnie śledzi to wie, że życie mi się #!$%@?ło. Zerwane zaręczyny, problemy w zwykłej pracy. Mam lvl 29, zaraz 30, muszę od nowa ułożyć plan. No i wpadłam na coś... Może zacznę tatuowac, ale tylko w swoim stylu? Nawet udało mi się znaleźć kogoś kto chce mnie poprowadzić w tej nauce. Bo ja już nie mam innego planu na swoją przyszłość

#tattoo #kiciochpyta #praca
  • 9
@daox wcześniej mój partner wymagał innej ścieżki życia, chyba teraz widzę że nie powinno się rezygnować z talentów dla ludzi co nie szanują drugiej osoby. Trochę mi to zajmie czasu, ale myślę że nadaje się. Choć trochę to potrwa
@TheMan no mój zerwał ze mną dwa tyg temu burzac dosłownie każdy aspekt mojego życia i planów. Zabrał mi kasę, straciłam mieszkanie, ogólnie masa kłopotów bo dałam się oszukać. Przemieszkuje u znajomych, szukam pomysłu na siebie i tak mnie w sobotę olśniło. Jest podstawowe pytanie: w czym jestem najlepsza? W rysunku! Znalazłam była nauczycielkę która robi tatuaże, chce mnie uczyć, a ja szukam rozwiązania. Nie będzie łatwo ale chyba to jest rozsądne
współczuję. A co do tatuowania to trzymam kciuki - masz bardzo oryginalny i fajny styl, który nieziemsko by wyglądał na skórkach ;) chętnie będę dalej stalkować Twoje przyszłe prace i czekam w przyszłości na moment, aż ogłosić rozpoczęcie pracy w jakimś studiu <3