Wpis z mikrobloga

To co się dzieje w UK to jest chyba początek upadku cywilizacji europejskiej. W ostatnim tygodniu w Londynie, zasztyletowali bodajże 7 osób. Dosłownie 10 minut temu, oglądałem nagranie CCTV jak na środku ulicy pakują gościowi MACZETĘ w klatę. Zmarł, 15 latek. Panuje moda na "gangsterkę" i małolaty chcą być jak murzyńscy raperzy, których też jest wysyp - samonapędzająca się spirala. Policja przyznaje, że nie kontroluje sytuacji. Mieszkańcy, z którymi rozmawiał mój znajomy mówią, że wieczorem strach gdzieś wyjść poza ścisłym centrum. Ostatnio słyszałem też od zrozpaczonego polaka, który tam mieszka, że chce kupić broń, bo czarni to... (dopisz sobie). Chyba cofamy się w ewolucji. Tylko gdzie został popełniony błąd? Może jednak u nas nie jest tak źle.

Pozostaje tylko czekać na kolonizacje jakiejś planety a potem może zestrzelimy ten odpad, który zostanie? Elon musisz. Bezos musisz.

#anglia #uk #swiat #przestepczosc #kryminalne #imigranci
  • 15
  • Odpowiedz
@RyszardFeynman:
W potężnej, prawie 10 mln. metropolii zdarzają się walki pomiędzy członkami gangów.
Masz bardzo dziwną definicję "upadku" cywilizacji.
Dodatkowo w tak cywilizowanym kraju jak UK każde barbarzyństwo jest bardziej widoczne na zasadzie kontrastu.
  • Odpowiedz
@Mr_RIP: nie kojarzę, żeby 5-10 lat temu nie można było kupić nowego roweru w UK. Z relacji Brytyjczyków teraz wygląda to tak, że podchodzą do Ciebie na ulicy w biały dzień, dostajesz w jape i zabierają rower tak na porządku dziennym. Kilka dni temu też nagłaśniali sprawe masowych kradzieży paliw ze stacji - podjeżdżają, tankują i odjeżdżają.

https://www.youtube.com/watch?v=grtWiGEM0J4 i tak dalej
  • Odpowiedz
@RyszardFeynman: musisz mieszkać chyba w jakiejś kiepskiej dzielnicy. Mieszkałem prawie dwa lata przy Marble Arch i rower zostawiłem na dole. Pod klatka. Jak wyjeżdżałem z uk zostawiłem kumplowi rower. W Warszawie w centrum po kilku miesiącach mi ukradli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz