Wpis z mikrobloga

@IRONSKY_UAVTechnology: Ktoś z #wroclaw chętny na kurs na #drony?
Będziemy robić UAVO VLOS w przedziale 19-22 listopada teorię a w okresie 26-28 listopada praktykę lub jak kto woli wszystko w jednym ciągu. Zbieram też grupy na #poznan i #warszawa
Dla Mirków i Mirabelek kurs -10% czyli taniej o 170 ziko.
#dji #mavic #phantom #dronyironsky
Pobierz IRONSKYUAVTechnology - @IRONSKYUAVTechnology: Ktoś z #wroclaw chętny na kurs na #dron...
źródło: comment_qqj5T9GPcNDtlLAIYlyiPXk8CXoCvij0.jpg
  • 5
@Felonious_Gru: Trudno na to pytanie Ci odpowiedzieć, ponieważ cały czas modyfikują zaproponowane zmiany w prawie lotniczym. Z tego co nam wiadomo ma wejść taki przepis, że każdy użytkownik drona powyżej masy 250g będzie musiał drona zarejestrować (coś w stylu tak jak samochód ).Większych obostrzeń co pamiętam nie było dla dronów poniżej 500g. Nowe prawo dla operatorów drona od września tego roku próbują wypuścic. Także sam widzisz Mirku ile musimy czekać i
@IRONSKY_UAVTechnology: gadałem z gosciem co filmował dla serialu i mi tak naopowiadał. Miałem okazję skonfrontować z wiarygodnym źródłem to to zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Będzie trzeba dorobić mechanizm zrzucania baterii w razie kontroli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)