Wpis z mikrobloga

@CroN_: Nie każdy chce jeść codziennie kurczaka. I podejrzewam, że jego dieta jest troszkę droższa niż zwykła, taką jak napisałeś. Chce Ci przypomnieć, że napisałem jak to może wyglądać w jego przypadku a nie dla człowieka który sobie ćwiczy i chce wyglądać powiedzmy ponad przeciętnie. Bo podejrzewam, że nie wygladasz tak jak ten Pan z obrazka nie ?
@CroN_: Spokojnie Mireczku, mam za sobą kilka diet ;). Ale Ty patrzysz prostolinniowo. Bo po raz kolejny tłumaczę Ci, że ja pisałem o diecie żeby wyglądać jak tamten gość a nie diecie zeby wyglądać dobrze ;d
@Przemko98 Żeby być takim dużym jak on to trzeba odpowiednio manipulować makrosami o czym dobrze wiesz. Podaż białka i tłuszczu może być stała, a manipulujesz tylko węglami w zależności od masy/redukcji czy tam rekompa. Węgle są najtańsze i nie trzeba jeść rostbefa wołowego za 70zł/kg żeby tak wyglądać.
@CroN_: Ale jestem pewny, że ma kogoś nad sobą, kto go prowadzi, #!$%@? na pewno lepsze żarcie niż szynke i kurę i suple + soki. Oblicz sobie #!$%@? ile czasu na to poświęca i ile pieniędzy. Bo podejrzewam, ze zdarza mu się też ćwiczyć 2 razy dziennie.
@Przemko98 Tak, dwa razy dziennie, ale bzdury wygadujesz. Dwa razy dziennie to szybkie przetrenowanie układu nerwowego, a wcale nie trzeba mieć płatnego trenera. Nie dość, że jest w #!$%@?ę artykułów na forach typu KFD czy SFD to wystarczy się dobrze skumplować z kimś kto z siłowni co podpowie co i jak. A co do soków to kto komu każe? Osiągnie się to samo tylko w dłuższym czasie.
@Przemko98 Poza tym czas spędzony na siłowni nie jest adekwatny do tempa wzrostu mięśni. Możesz zbudować mięśnie na wysokiej intensywności i niskiej objętości stosując same bazowe ćwiczenia typu MC, przysiad etc spędzając nie dłużej niż 45 minut na treningu.
@CroN_: Przez chwile myślałem, że Ty masz serio pojęcie o ćwiczeniach, ale szybko mnie sprowadziłeś na ziemię. Nie masz wcale pojęcia xd. Na sokach, można 2 razy dziennie ćwiczyć i #!$%@?. Nie ma przetrenowania żadnego -jest tyle już artykułów że nie ma czegoś takiego. I co Ty #!$%@? z tym dłuższym czasem. #!$%@? osiągnie a nie taką sylwetkę. Ale nie ma co Ci tłumaczyć bo i tak będziesz żył w swoim
@Przemko98: Problem kolego polega na zdefiniowaniu czym jest dieta. Ja obecnie również jestem na diecie. Polega ona na jedzeniu właściwie wszystkiego pod korek do porzygu. Ludzie słysząc dieta od razu mają przed oczami wode i sałate. Otóż nie. Na diecie pizzowo kebabowej da się zrobić zajebistą formę tylko trzeba ćwiczyć. To jest podstawowy problem ludzi. Nie zliczę ile razy słyszałem rozmowę jakiś nastolatków o makro jakim mają i suplach, a brali
@Przemko98 Hahahah. Powiedz to tym co jadą treningiem heavy duty. W zakłamaniu to Ty żyjesz szukając sobie wymówek, dla których będziesz całe życie piwniczakiem. #!$%@?, nie ma przetrenowania, ja #!$%@?. Chyba nigdy nie robiłeś mocno obciążających układ nerwowych elementów/ćwiczeń.

Zresztą nie będę z Tobą dyskutował, bo bazuje na własnym doświadczeniu i wszystkich moich znajomych, którzy trenują od lat, a niektórzy z nich wyglądają lepiej od tego gościa.
z lewej 10/10 nie był.


@Kaijot: to ciekawa obserwacja tylko jak mógł być lewej inny z twarzy niż z prawej skoro to ta sama twarz, która akurat się nie zmieniła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba, że chodzi Ci o fryzurę i zarost ale to już jest kwestia gustu oglądającej, bo wg mnie z lewej wyglądał równie dobrze, a może nawet lepiej z twarzy.
No chyba, że aż