Wpis z mikrobloga

Podsumowując - 29 rozegranych spotkań w LW

Poziom na koniec - Gold 3
Mecze rozłączone - 0
Mecze z opóźnieniem/lagiem - 0
Mecze w któym miałem milion strzałów przewagi i posiadania ale przegrałem - 0
Mecze z rage quitem z mojej strony - 0
Uszkodzeone pady/biurko/monitor itp - 0

Byłem ciekaw jak będą wyglądać problemy z serwerami dlatego grałem mecze w każdy dzień - piątek, sobotę i niedziele. Nie odczułem żadnej różnicy czy grałem za dnia czy w nocy.
Także albo mam jakiegoś mega farta albo duża część osób po prostu narzeka na LW dla samego faktu. Nie zaprzeczam że mogę mieć farta, któy jest przy stabilności serwerów zamiast przy otwieraniu paczek :D

PS
W 19 gra mi się o wiele bardziej przyjemnie niż w 18. Może to dlatego że mimo że przegra się mecz to i tak zaskuje się punkty do DR.

#fut #fifa19
  • 11
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: U mnie podobnie było teraz jak i w poprzednich weekendach - zero przerwanych meczy, wyniki raczej sprawiedliwe (ciężko jednak czasem być obiektywnym, ale co się udawało fartem wygrać to potem jakimiś klopsami się wdupiło). Dzisiaj z rana miałem jedynie problem przez jakiś kwadrans, gdzie mnie 3 razy rozłączyło, ale nie zaliczało tych meczy więc jedyne straty to te w kontraktach. Gold 3 standardowo, to jest mój poziom i na
  • Odpowiedz
@TomekK91: No ja sięnastawiałem na to żeby zdobyć Silver 2, a wszystko ponad to jest miłą niespodzianką.
Z takich pechowych porażek to moze ze 2 był że grało mi siędobrze ale jakisfarfocel wpadł mi do bramki no i porażka. Jeden mecz też miałęm że wygrałęm fartem bo gość był raczej lepszy. Natomiast jak przegrywałem to praktycznie wszystko dlatego że gość był lepszy, wiec nie mogłem mieć pretensji do nikogo :D
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Ja mam 100 mb/s od Orange i połączenie w ciągu dnia, a w ciągu nocy to ogromna przepaść. Właśnie wszedłem na kompa, żeby pograć, bo wcześniej to żadna przyjemność, więc zazdroszczę :D
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Ja gram w LW od samego poczatku w 19 i jak narazie to ani razu mnie nie wywalilo podczas meczu, co innego to poziom polaczenia jesli gra sie mecze w godzinach szczytu tj. np sobota godz. 15. Z tego powodu staram sie grac w nocy gdzie gierka jest przyjemna, no chyba ze przydarzy sie wylew + handicap ale na to nic nie poradze.
¯\_(ツ)_/¯
W tym tygodniu po raz
  • Odpowiedz