Wpis z mikrobloga

#marszniepodleglosci2018 #marszniepodleglosci #100latpolsko

ja już po MN2018. Na most nie wchodziliśmy, bo tam straszny ścisk był, ale pod most doszliśmy. Bardzo spoko, atmosfera super każdy przyjaźnie nastawiony do siebie. Nie wiem gdzie wy tych faszystów #neuropa widzicie, bardziej chodzi chyba o to, aby zdyskredytować pozytywne wydarzenie jednoczące ludzi. #4konserwy dobrze się razem trzymają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
t.....8 - #marszniepodleglosci2018 #marszniepodleglosci #100latpolsko

ja już po MN...

źródło: comment_vuCGp3HMqavUsi8uw9rYyGItGpvkmfgl.jpg

Pobierz
  • 14
@vimikel: owszem byli obecni.
@pawelczixd: Owszem forza nuova byli, ale palenia flagi UE to osobiście nie widziałem. Ja jestem euroentuzjastą.

tak, to będzie wasz główny argument, bo innego nie macie. Takie rzeczy to była zdecydowana mniejszość ludzi, która owszem była głośna. Jednak większość ludzi szła śpiewając hymn, rozmawiali ze sobą, każdy był wobec siebie pozytywnie nastawiony i panował bardzo pozytywny klimat. To, ze były obecne zielone flagi ONR to jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terwer358: ONR sam wrzucał na Twittera zdjęcie spalonej flagi. Fakt, niektore ujęcia były fajne, dorosły syn przytulajacy się do ojca na tle flag zrobił na mnie wrażenie. Niestety, póki marsz nie będzie rzeczywiście marszem wolności a będą tam rzucane hasła rasistowskie (nawet jeśli to 1% całości) to w nim nie pójdę i będę go potępial.
@terwer358: boli mnie tylko że ludzie nie zwracają uwagi że onr i mw byli właściwie organizatorami tego marszu i jednocześnie się podpisują pod ich poglądami idąc w nim

w tym roku prezydent zrobił marsz i z bożej łaski pozwolił im pójść w swoim marszu i zgarnąć sobie wynik w tvpinfo
ogólnie popieram marsz prezydenta ale nie popieram marszu onr i mw
@musztym: w wątku dot. palenia flagi UE, na moje stwierdzenie, że jeśli ktoś palił flagi to była to skrajna mniejszość ludzi piszesz coś takiego:

według organizatorów tłum skandował "precz z unią europejską", więc chyba nie taka mniejszość


więc ja się ciebie pytam - nie można skandować precz z UE? I dlaczego, przecież to nie to samo co palenie flagi. Ten tłum, o którym pisałeś nie palił flagi UE. Jeżeli taka sytuacja