Wpis z mikrobloga

Dlaczego urządzenie pod ładowarką w domu działa, a aucie odrazu się rozładowywuje? Napięcie w ładowarce jest ok, takie samo jak w domu a urządzenie domyślnie jest przystosowane do ładowania w samochodzie?

#kiciochpyta
#elektronika
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@MiQ27 tak mam trzy. Zwykłą, oryginalną od tego oraz xiaomi quick charger. Kabel oryginalny + ten co ładuje w domu. Przejście sprawdzone więc kable są ok. Ładowarki tez. Do wymiany raczej bateria (choć w domu ładuje)
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: jeżeli w domu ładuje a w aucie nie, to ładowarka w aucie ma za małą wydajność i/lub kabelek w aucie jest do wymiany na grubszy.
Mi kiedyś w aucie na marketowym kabelku ledwo trzymało stały poziom baterii, lepszy kabelek i zaczęło normalnie doładowywać. Druga sprawa to ładowarka - dopiero taka ~2A pozwoliła na używanie w aucie naraz navi i muzyki w telefonie.
  • Odpowiedz
  • 0
@MiQ27 ładowarkę mam 3A (xiaomi QC) także to nie tego wina. Na innym kablu podtrzymuje baterie przy życiu. Pokazuje 80 procent ale po odłączeniu kabla w sekundę spada do 30 procent. Werdykt : bateria kaput. Kwestia czy można wlutować każdą 3.7V..? ale chyba tak.
  • Odpowiedz