Wpis z mikrobloga

Trochę #boldupy xD
Rocznica odzyskania niepodległości, taka wyjątkowa, bo okrągłe sto lat, wiele osób wywiesza dziś flagi, okazując w ten sposób swoje przywiązanie do Polski.
Ale bóldupię, co roku z tego samego powodu, bo często to wywieszenie flagi raz w roku jest jedynym dowodem tych osób na przywiązanie do ojczyzny, ewentualnie odzież patriotyczna (jednocześnie się prując, że tęczowe godło to profanacja xD), a poza tym, na co dzień, nie widać za bardzo ich patriotycznego nastawienia xD Uczciwe życie, płacenie podatków, przestrzeganie prawa, dbanie o publiczne mienie, które przecież należy do nas wszystkich, bo my za nie zapłaciliśmy, szacunek do siebie na wzajem, bo jesteśmy społeczeństwem, to są moim zdaniem oznaki szacunku do Polski i do Polaków, którzy tworzą tą Polskę, a nie wywieszenie kawałka materiału, bo to sobie może zrobić każdy xD Ale dla niektórych to za dużo, bo na co dzień można śmiało rozwalić szybę na przystanku lub obrażać kogoś za to, że ma odmienne poglądy xD Przez to samo to święto wydaje się być świętem nie wszystkich Polaków, a grupy osób o określonych poglądach, przejdą sobie w marszu, pokrzyczą, przy okazji coś zniszczą, jak prawdziwi patrioci xD Naprawdę fajnie by było w taki dzień zwyczajnie się cieszyć, docenić, że żyjemy w wolnym kraju, świętować razem, niezależnie od prywatnych poglądów, bo przecież wszyscy jesteśmy częścią Polski.
#neuropa #4konserwy #11listopada #polityka
  • 7
@Naku:
Odkąd zacząłem wyznawać "xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? xD
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? xD
#!$%@? z roboty? xD
Wyśmiała cię jakaś laska na