Wpis z mikrobloga

Wolałem system kwalifikacji do LW z Fify 18 wiedziałem że się nie dostanę i przynajmniej nie denerwowalem, że tak w dupe dostaje. Bilans na tą chwilę 3-20 kompletnie nie umie grac. Nie nie wiem jak przechodzić przez obronę przeciwnika czasem uda mi się coś strzelić ale i tak w końcu dostaje w dupe. Moi zawodnicy nie wybiegaja na pozycję a przeciwnik przez pół boiska prostopadle podanie i tam już czeka jego napastnik. Albo mam piłkę przy nodze w polu karnym plecami do bramki to zaraz mam 5 zawodników przeciwnej drużyny przy sobie i ani podać ani strzelić. Co chwilę tylko wylewam tu żale jaki to słaby jestem #fut #fifa19
  • 8
@Nynek: Skład wygląda dobrze. Masz ustawione bocznym obrońcom zostwaj z tyłu? Pamiętasz o tym żeby nie przełączać się na obrońców jak przeciwnik atakuje? Mi za nic nie szła gra do momentu aż zmieniłem na szybkie konstruowanie akcji. Teraz spoko. Jak z trikami? Ogarniasz jakoś? Wbrew pozorom są mega przydatne.
@Nynek: 4-4-2... zmien na 4-3-3(4) z cam. Skrzydla zostaw, daj im wytyczne zostawania z przodu, Firmino daj na cam, Jesusa zmien na wysokiego ST (np. if Arnautovic), zamiast Freda daj Dembele z wytyczna zostawania z tylu, w obronie daj Vertonghena za Baillyego
@przeemekkkk: @AgentBroda: @ThirdPart:
Dzięki za porady teorię znam i staram się ją stosować. Wypróbuje Arnautovica zobacze co i ja, Dembele mam na lawce, a na Vertogena muszę kasy dozbierać bo ostatnio w przypływie złości wydałem 300k (wszystko co miałem) na paczki z których oczywiście nic nie było