Wpis z mikrobloga

Pieniądze szczęścia nie dają.
24 lata i dopiero teraz to zrozumiem. Nigdy nie rozumiałem znanych, bogatych, zdrowych i przystojnych gości którzy popełnali samobójstwa. Moje życie nie było idealne, ale byłem szczęśliwy. Narzekałem tylko ciągle na brak kasy, co za tym idzie, problemy w realizacji pasji czy z tym że nie mogę sobie pozwolić zabrać dziewczynę do restauracji, na wakacje, w fajne miejsce czy po prostu wynająć cholerny pokój (5 lat studiów mieszkałem w akademiku dzieląc go z kimś).
Dziś mam więcej pieniędzy, wiode życie takie jakie chciałem, dużo podróżuje, otaczam się dobrymi znajomymi, ładnymi kobietam, dużo imprezuje i nie mam zbyt wiele czasu na nudę #wygryw Pozornie. Wszystko brzmi wspaniale, ale nie potrafię się tym cieszyć dużej niż chwile.
Wiecie czemu? Bo nawet jak na wszytko Cię stać, nawet jak masz wspaniałych przyjaciół, robisz to co kochasz, to jest jedna rzecz której nigdy nie kupisz. To miłość.
I oczywiście, mógłbym być w wielu związkach, ale serca nie da się oszukać. W moim przypadku uczuć nie da się stłumić.
Ponad rok temu skończył się mój związek ze wspaniałą dziewczyną. Skończył się bo byłem #!$%@?, skończył się bo pragnąłem tego co mam teraz. Imprez, kobiet, szaleństwa. Nie szanowałem najlepszej kobiety jaką kiedykolwiek poznałem, a poznałem ich chociażby w ostatnim czasie wiele.
Chciałbym żeby dowiedziała się jak bardzo żałuję. Nie mam odwagi jej tego napisać, po tym wszystkim jak bardzo spieprzyłem.

Pozdrawiam ze słonecznych Azorów, z jedynej w Europie plantacji herbaty. Będąc tam napisałem większą część tego posta i chciałem się nim z wami podzielić. Dzięki za przeczytanie i każdego plusa. KCB.

#podrozojzwykopem #podroze #podrozefranka #wykopteaclub #herbata #zwiazki #kobiety #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #historiajednejfotografii
FrankUnderwood - Pieniądze szczęścia nie dają.
24 lata i dopiero teraz to zrozumiem. ...

źródło: comment_suA7Bxkqr1g69yH8dUewcnuxHKEx6tKD.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: Wiele można naprawić pod warunkiem,że się dojrzało i zrozumiało swoje błędy. Jak ją kochasz to zabiegaj o spotkanie,rozmowę.Jeśli Cię kochała to prędzej czy później Cię wysłucha.
  • Odpowiedz
  • 1
@jazdunia ahhh, to prawda. Nie mówię że tego żałuję. Gdyby to wszystko się nie wydarzyło, do teraz nie byłbym tego świadomy. Problem w tym że doceniłem to co naprawde kochałem i dawało mi szczęście po czasie. I chyba jest już po prostu za późno. I to tego najbadziej żałuję. Dałbym wiele za możliwość zaczęcia od nowa.
  • Odpowiedz
@FrankUnderwood: Jak bym widział siebie ,pamiętajcie mireczki "Nigdy nie rezygnujcie z osoby która Cię kocha i martwi się o Ciebie ,bo pewnego dnia zrozumiecie że straciliście księżyc podczas łapania gwiazd" teraz zostaje tylko tęsknota i płacz w poduszkę,nie popełniajcie tego błędu.
  • Odpowiedz
  • 1
@jazdunia owszem. Ja akurat czasu nie marnuje, żyje swoim życiem ale widzę że nie daje mi to szczęścia. Nie widzę wyjścia z tej sytuacji, bo wszystko to co daje mi szczęście, działa tylko prowizorycznie. Dużo badziej by mnie to cieczyło gdybym mógł to przeżywać z nią, opowiedzieć jej o podróżach, po prostu... Ciężko to wytłumaczyć, ale nic mnie już tak nie cieszy, wiedząc że nie ma jej obok. I nie ma na
  • Odpowiedz
  • 0
@Niebadzlosiem gorzej jak już znalazłem i koncertowo to zniszczyłem. A patrząc na moje relacje z kobietami, to wielce prawdopodobne niestety.
@lalalajp2_- chyba ale się wyraziłem. Nie mam miłości ani nie mam pieniędzy. Fakt, mam ich więcej niż wcześniej, gdzie za 700zł z sociala musiałem opłacić akademik i przeżyć i uwierz, nie było łatwo, ale nadal to jest... Bardzo bardzo przeciętnie. Po prostu zacząłem żyć tak jak chciałem. Dużo podróżuje, ale aż grosze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrankUnderwood: pooglądaj Sobie kanał mansutra na ten temat na youtube to ci przejdzie, na bank jest mnóstwo kobiet, które by ciebie zainteresowały. ;) Z czasem ludzie zapominają o złych rzeczach i myślą tylko o tych dobych, przypomnij jakie były powody rozstania, co ciebie #!$%@?, zle chwilę itp. Jeżeli na serio chcesz z nią być do końca życia to dzwoń, prześladuj, idź po pierścionek itp.
  • Odpowiedz