Wpis z mikrobloga

#kononowicz #konon #szkolna17 #major #suchodolski #mexicano #boboli10 #chorobypsychiczne #choroszcz
Po obejrzeniu ostatniego orędzia nibembeńskiego mogę stwierdzić że kononowi już całkiem padło na łeb. Jego psycha jest bardziej niestabilna niż antymateria. Opowiada rzeczy które na bank nie miały miejsca. Schizofrenia daje o sobie znać. Czuje się zastraszony, myśli że każdy chce przejąć jego majątek, że chcą go zabić tak jak ponoć Nitrostruś i menel. Ciekawe jak by 170 kg bydle na gałęzi by powiesili? Gałąź albo sznur by nie wytrzymała. Jego wypowiedź jest dramatycznie chaotyczna w porównaniu do poprzednich kazań. Po tym można stwierdzić że z jego pustym łbem jest coraz gorzej. I ta gadka o lizaniu dupki i loda. Wypomina menelowi że jest dwulicowy. A on to co, nie dwulicowy jak strusiowi tyłek obrabia za plecami? O ironio. Tak samo z kłamstwami o obrażaniem sie na gniotach. Skoro menel kłamie i obraża (choć to robi) to knur tym bardziej to robi tak jak np. z matkożoną bo łyka jak pelikan wszystko co mu pato widzowie powiedzą. O ironio x2. Ja nie wiem co te starosielskie elity mają w tych pustych łbach ale te całe wyzywanie na walki to istna paraolimpiada umysłowa. Dwa jełopy które mieszkają 300-400 m od siebie zamiast pójść i rozwiązać sprawę po swojemu wolą publicznie obrabiać sobie tyłki na gniotach. #ojajebe. Tak jak to kiedyś wcześniej mówiłem nadszedł moment w którym knurzysko trzeba urzędowo zamknąć w jakimś ośrodku psychiatrycznym bo na prawdę już szkodzi nie tylko sobie ale także osobom w jego otoczeniu(i nie tylko). Byleby nie w Choroszczy bo tam są same konowały. Jak można wypuścić człowieka z poważną schizofrenią, zespołem delbrücka i możliwym rozdwojeniem jaźni na wolność. Przecież tamte filmy były wystarczajaco mocnym dowodem na to jaki jest jego stan psychiczny i że chciał się zabić. #patostreamy
  • 6
@Saturax: zdradzę wam. Sekret bo rozpisujecie się wymyślacie teorie itd.
Nagrywają filmy i kłócą się ciągle bo wiedzą że mają kretynow widzów których poziom intelektualny jest tak niski że jarają się udawanymi kłótniami dwóch meneli.
Dlatego wymyślają coraz to nowe głupoty typu walka z mexykanem wyprowadzki jakieś castingi na nowego lokatora... Wszystko robione pod wyświetlenia i donejty. Panowie udają a jak nie wierzysz jeden z drugim osiol to pozbieraj pieniądze nie