Wpis z mikrobloga

@brednyk: złe osoby znasz, kiedyś miałem koleżankę która wina w ogóle nie ruszała tylko zaczynała od razu od 0,7 gorzały :D

Dzięki niej pierwszy i jak narazie ostatni raz spróbowałem jak smakuje wódka ;)
Poza tym większość z nich pije bardziej Cydry i koktajle czy inne drinki na imprezach
@brednyk: @janekos: wat? Carlo rosdi smaczne? Carlo rossi z kija?
Kobiety to piją bo nie stać ich na lepsze wino. Piją to bo po butelce są dobrze wstawione ale nie ma pawia. No i piją to bo faceci przegrywa nie potrafią wybrać dobrego wina
@Badyl69: To nie jest moja opinia. ¯\_(ツ)_/¯
Ale nie powiem, jedno mi smakowało, a dokładnie Carlo Rossi Refresh Mixed Berry.

Też poproszę cie byś nie rzucał mi hasłami "im droższe wino tym lepsze", bo to naprawdę tak nie jest.
@Badyl69: każde wino za 20 zł będzie lepsze od tego kolorowego trunku. Co z tego że wybierzesz lepsze wino skoro będzie półwytrawne to panienka ci powie, że kwaśne/gorzkie/cierpkie a nie słodziutkie
@brednyk: to nie wybieraj z zimnych regionów to nie będzie kwaśne. Szukaj bez beczki to nie będzie gorzekie. Popatrz na montepulciano lub primitivo z Włoch będzie bezpiecznie. Biel to jakieś RPA Kalifornia albo Australia. Gewurtztraminer będzie bardziej słodki