Wpis z mikrobloga

oficjalnie musze stwierdzic ze #canyon cfel:(
chyba najgorsza obsluga ever
zamowilem rower ponad 1.5miesiaca temu, do tego kilka innych przedmiotow
mial zostac wyslany ponad tydzien temu, zero odzewu, zero wytlumaczenia, nikt nic nie wie, nic nie potrafi powiedziec kiedy mozna sie spodziewac
zeby choc wyslali te inne rzeczy (do innego roweru) ale nie, oni musza zaooszczedzic na wysylce 5 euro...
porazka na calej lini:(
kolega z pracy mnie dzis przerazil mowiac mi ze on na swojego czekal 3 miesiace ponad to co mial napisane w zamowieniu:(

#szosa #rower #gravel
  • 29
@wykopowy_brukselek: rozważałem gravela od canyona, ale ostatecznie wybrałem cube nuroad pro, bo chciałem jeszcze w tym sezonie pojeździć. Tak czy inaczej super się jeździ szutrem, przez las przejedziesz, a i na asfalcie łykniesz większość osób.
@wykopowy_brukselek: ja mam pytanie w sumie( nie hejtuje ani nic, po prostu ciekawi mnie po co to sobie ludzie robią :D ): po co w 2018 roku zamawiać i czekać na rower dłużej niż ten tydzień, góra dwa wysyłki?!(sic). jeszcze jakby to były jakieś bardzo niszowe modele w stylu downhillowy full customowy pod ciebie. płacisz 2x tyle co za tego cube'a a dużo fajniejszego sprzętu nie dostajesz :D.