Wpis z mikrobloga

@Stepanakert no to jest właśnie wolność, jedni mogą robić manifestacje a drudzy pisać pisma o wycofanie zgody. Nikt tu nikomu krzywdy nie robi, nie rozumiem twojego przykładu. Taki trochę strzał w stopę
@Logytaze: beka. nawet prawnicy nie znają się na prawie, jeden #!$%@? jedno, inny zupełnie co innego. dopiero co hanna ghonkiewicz waltz udowodniła, że jest to najzwyklejszy zbiór bajeczek dla uczniów WOSu, czasami sobie można powycierać nim mohdę, a innym razem zignorować.
poza tym parafrazując klasyka konstytucją to ja się podcieram co drugi dzień jak mi akurat braknie pod ręką deklaracji praw człowieka
@mativ Dzięki, już rozumiem. Trochę #!$%@? mnie to, że wśród narodowców jest tylu kretynów. Uważam się za patriotę, który chciałby silnej Polski, i który nosi orzełka z dumą w sercu, ale Ci idioci z ONRu to jest masakra jakaś -, - Z lewej debile i z prawej debile, a normalny człowiek musi stać pomiędzy nimi.
@wlodi0412: Ja po prostu uważam że skrajności są złe, mam się za centrystę. Co nie znaczy że nie uważam się za patriotę. Narodowcy nie mają monopolu na patriotyzm ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A co wyjdzie zobaczymy. Mam nadzieję że od teraz ten marsz będzie uroczystością państwową, gdzie nie będzie transparentów o białej rasie a tylko państwowe flagi. Wtedy będzie można spokojnie iść w tym marszu bez żadnych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logytaze: panie ale nie obrazej pan, dobre?!

Nazywanie narodowców nazistami to jak mówienie o hetereseksualistach pedofile.

Z taką retoryka niczym się nie roznisz od tych zjebow z partii wolność.
@temekx:
Gdzie ja powiedziałem ze nie ma innych mniejszości seksualnych i ze nie nalezy o nie walczyć?

Zoofilia to nie jest orientacja seksualna. Tylko parafilia. Doksztalc sie prosze.