Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie można wrócić do formy po 3 miesiącach przerwy od ćwiczeń? Jak najszybciej przywrócić sile i wytrzymałość siłową? Spadłam z 9 podciągnięć do 1, już nie mówię o innych rzeczach bo nie są takie proste do zmierzenia.

#wspinaczka trochę #mirkokoksy #kalistenika
  • 25
  • Odpowiedz
@bangshespregnant: Wprowadzę jeden taki trening, zobaczymy :D
Odkryłam w zeszłym tygodniu bcaa, u mnie działa świetnie na zakwasy. Nie spodziewałam się takich efektów. Ale czytałam, że lepiej działa na kobiety.
  • Odpowiedz
@anlw77: takich i dłuższych przerw miałam kilka i też tak szybko leci mi siła. Widocznie organizm uważa, że optimum dla różowego to 0 pociągnięć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kruszon_: Ale żeby tak () Ile czasu wracałaś do formy?
To okropne, podchodzę do rzeczy które były wcześniej łatwe i się nie da, jakby to nie było moje ciało :D
  • Odpowiedz
@anlw77: Po roku bez treningu wróciłam do stanu poprzedniego w 3 miesiące - czyli w 3 seriach podciągam się 8-7-6. Ale ja to już po 2 tyg przerwy spadam w okolice 7-6-5 i czuje się jak kulka z ołowiu. ;) Wołaj jak będzie znowu 9. :D
  • Odpowiedz
@anlw77: staram się 3, ale częściej 2. Jak mam dużo na głowie i tracę regularność w treningach, to ciężko mi do nich wrócić i stąd te długie przerwy. :/ nie bądź jak ja. ʕʔ
  • Odpowiedz