Wpis z mikrobloga

Ktoś używa programu guitar rig 5? Używam go już od jakiegoś czasu, i mam jeden mały problem. Wszystko działa jak należy, mam dobry dźwięk itp. Ale po około 20 minutach grania, dźwięk zaczyna bardzo trzeszczeć w momencie uderzenia w struny. Wystarczy wyłączyć i włączyć znowu program i wszystko wraca do normy(lub po kilku minutach jak przestane grać). Niby nic ciężkiego do robienia, ale gdy coś nagrywam i muszę restartować program. Ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Albo co może być przyczyną?
Gitara podłączona kablem Jack-USB do komputera, używam programu ASIO4ALL i wszystko działa tak jak należy, niezależnie od ustawień ASIO jak i GuitarRiga.
#guitarrig #gitaraelektryczna #gitara
  • 15
  • Odpowiedz
@agablazej: Uzywam ASIO4ALL, ustawiłem je w taki sposób że do komputera wchodzi tylko sygnał z gitary i wychodzi przez głośniki. Jeżeli włącze program guitar rig, to nie mogę wtedy włączyć dźwięku np. z YT. To jest minus bo nie mogę włączyć sobie podkładu. Działa, więc po co ruszać :D
  • Odpowiedz
@Amaru ja do podkladow gram tak ze sciagam.sobie mp3 z youtube I wrzucam do reapera a na drugiej sciezce mam gitare z gr5 jako wtyczka vst. Mozna sobie od razu nagrac I poedytowac
  • Odpowiedz