Wpis z mikrobloga

HGW zrobiła strategiczny błąd jeżeli chodzi o wizerunek Polski, za to zrobiła bardzo dobry krok, jeżeli mówimy o jej wizerunku.
Już tłumaczę dlaczego:
Zakazanie marszu nic nie zmienia w jego realnej obecności, a tylko potęguje nerwy i napięcia. Ten marsz, z racji wielkiej rocznicy, będzie pokazywany na całym świecie i jeżeli będą tam jakieś transparenty wbrew poprawności politycznej lub bijatyki to mamy medialny klops. To strategicznie zły krok HGW jeżeli chcielibyśmy się troszczyć o wizerunek Polski.
Z drugiej zaś strony, gdyby wystąpiły negatywne skutki zakazu marszu, które wymieniłem wcześniej (transparenty, bijatyki) to HGW zbiera laury za to, że chciała temu zapobiec.
Na szali mamy wizerunek pani, która zwie się Hanna Gronkiewicz-Waltz, z drugiej zaś wizerunek Polski za granicą.
#marszniepodleglosci #warszawa
Pobierz ProjektZ - HGW zrobiła strategiczny błąd jeżeli chodzi o wizerunek Polski, za to zrob...
źródło: comment_ZDjIvpm2CCGE25SWfBWpdUJTKJnTjM5N.jpg
  • 33
@ProjektZ: a co mnie obchodzi jaki Polska ma wizerunek dla lewackich poprawnych politycznie krajow. Gówno mnie to obchodzi szczerze mówiąc.
To tak jakbyś się przejmował kupowaniem drogiego wina bo jakieś sebiksy nazwa cię pedalem
. Ten marsz, z racji wielkiej rocznicy, będzie pokazywany na całym świecie


@ProjektZ: haha, na ktorym calym Swiecie?

Caly Swiat bedzie w ten dzien obchodzil swoja rocznice wygrania I Wojny Swiatowej, a o Polsce nikt nawet nie pierdnie w mediach.
@ProjektZ no i trochę się mylisz. Dla całego świata 11.11 będzie setną rocznicą zakończenia I Wojny Światowej. Obchody w Polsce niewiele kogo obejdą poza granicami.
Sprawa wizerunku Polski przez pryzmat MN jest mocno śliski przez obecność organizacji neofaszystowskich z Włoch czy Serbii (gdzie obecność nacjonalistów serbskich jest kuriozalna w kontekście Polski)
@stan-tookie-1: na pewno zebrał przed wyborami patrząc na, w większości, konserwatywne poglądy mieszkańców Lublina
I chociaż mówiąc delikatnie nie lubię środowisk PO, to ma mój głos, bo nie ma obecnie w Lublinie lepszego prezydenta, a zakaz marszu być może był pod publiczkę - nie ważne, ale wtedy mnie utwierdził w wyborze.
Ten marsz, z racji wielkiej rocznicy, będzie pokazywany na całym świecie


@ProjektZ: Tylko jezeli bedzie zadyma albo marsz faszystow. Ta data jest wazna tylko dla nas jako swieto niepodleglosci, moze dla naszych bezposrednich sasiadow. Reszta swiata bedzie swietowala stulecie zakonczenia pierwszej wojny swiatowej.