Wpis z mikrobloga

I tak odpowiadając na pytanie "dlaczego g---t/molestowanie jest trudno zgłosić" - bo idioci potrafią to zamienić w żart, przerzucić winę na ofiarę, albo idąc jeszcze dalej - dość do wniosku, że kobiety tak naprawdę to lubią, marzy im się g---t, a poza tym i tak ciągle kłamią.

#bekazprawakow #4konserwy #logikaniebieskichpaskow
MadokaDobraWaifu - I tak odpowiadając na pytanie "dlaczego g---t/molestowanie jest tr...

źródło: comment_xgIk9MwhyEAw9RVZE1Y4UO3qeWZuingu.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heady1991: Zawsze jak coś mówisz, zastanów się co chcesz osiągnąć i jaka jest szansa na to, że odniesiesz zamierzony sukces. Wygłaszając takie "opinie" - co chcesz zyskać, a co można stracić? Pomogę Ci za frajer, na Twoim przykładzie -
Najlepszy scenariusz jest taki, że masz rację i teraz uświadomiłeś kogoś, że są źli ludzie na świecie. Jakiś tam procent. To możesz zyskać.
Najgorszy natomiast to taki, że mówisz zgwałconej kobiecie,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MadokaDobraWaifu: problem chyba polega na tym, że teraz jak ktoś mówi g---t to każdy myśli o kobietach które po 5 latach stwierdzają, że ktoś je zgwałcił jednak i przez to tak samo podchodzi się do tych, które zostały naprawdę zgwałcone i poszły od razu to zgłosić
  • Odpowiedz
@Heady1991: Ponieważ empatia nie działa, to może doświadczenia własne pomogą: zgłoś kiedyś, że zostałeś zgwałcony, przejdź przez cały ten proces, a potem sam pomyśl ile osób z własnej woli poddałoby się temu.
Jeszcze raz - pomyśl co można stracić, co zyskać i jakie jest tego prawdopodobieństwo. Polecam ten stan.
  • Odpowiedz
@Arwern: A ja wychodząc na przeciw - zgłoszenie gwałtu nie jest wcale fajne ani przyjemne i wiele ofiar uznaje, że lepiej to "rozchodzić", niż użerać się z opinią publiczną i idiotami w policji.
A co krzywdy mężczyzn to już pisałam - wg mnie takie niepoważne traktowanie gwałtu mężczyzn to zbrodnia i wielka niesprawiedliwość.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Bo chcę wyśmiać jego tępe opinie i idee, a nie jego jako osobę.

Nie wierzę też, że wytykanie palcem pomaga. Internet przez ostanie lata pokazał, jakie efekty przynosi takie publiczne piętnowanie - krótko mówiąc: słabe efekty.
  • Odpowiedz