Wpis z mikrobloga

@gascoigne: Fakt, zamysł jest prosty, ot pojeździć po mieście bez celu, z wykonaniem prawidłowym danych manewrów. Ale przez swoją absurdalną nie-naturalność jest cholernie sterujący.
  • Odpowiedz
@KoloPozaKontolo: To doświadczenie musisz mieć ogromne w temacie. Wprawdzie ja zdałem za 1, bo jak kolega wyżej pisał zapieprzałem po wsiach gruzami od 12 roku życia, nie mniej znam dobrych kierowców co zdawali kilka razy i fatalnych co zdali za pierwszym. Przekonanie, że ilość zdanych egzaminów ma jakiekolwiek przełożenie na czyjeś umiejętności jazdy jest naprawdę debilne.
  • Odpowiedz
@Under4est: zamiast upalać gruzy po wsi w wieku 12 lat, należało uczyć się języka polskiego, a zwłaszcza ortografii. Swoją drogą sama umiejętność jazdy ma bardzo mało do znajomości przepisów i ich wykorzystywania, co jest kluczowe w zdaniu prawka ;)
  • Odpowiedz
@KoloPozaKontolo: Daj mi znać co z tą ortografią i językiem polskim, bo serio nie wiem o co chodzi i wydaje mi się, że to po prostu Twoja żałosna chęć #!$%@? się i zaistnienia na siłę. Przepisy są banalne. Nie znam nikogo, kto nie zdał przez brak znajomości przepisów - podejrzewam, że są tacy,ale osobiście nie znam. Znam za to masę ludzi, którzy nie zdali, bo zjadł ich stres, zgasł im samochód
  • Odpowiedz
@KoloPozaKontolo: Inwektyw? Moją osobę? Gdyby Twoja elokwencja szła w parze z inteligencją, to mogłaby być naprawdę ciekawa rozmowa. Niestety, nie jestem w stanie zniżyć się do Twojego stopnia dyskusji. Pozdrawiam serdecznie :)
  • Odpowiedz
Nie, nie jest prosty


@gascoigne: masz rację, jest banalnie prosty dla osoby potrafiącej jeździć.

nie wiedząc gdzie chce pojechać na następnym skrzyżowaniu do ostatniej niemal chwili


@gascoigne: słuchamy szanownego eksperta jak inaczej rozwiązać sytuację z dobraniem trasy egzaminacyjnej. Tylko taką realną, nie wyskakuj z GPS.

Ten absurd trzeba jeszcze pomnożyć przez stopień opanowania samej techniki jazdy


@gascoigne: kompletne podstawy. Na egzaminie widziałem takie osoby, które miał tak beznadziejną technikę
  • Odpowiedz