Wpis z mikrobloga

@aanndrzej: O, witam Króla Łuku!

słuchamy szanownego eksperta jak inaczej rozwiązać sytuację z dobraniem trasy egzaminacyjnej. Tylko taką realną, nie wyskakuj z GPS.


Panie szanowny! Gdzie ja napisałem, że jazda za poleceniami instruktora/egzaminatora jest zła, nieprawidłowa czy do zmiany?
Napisałem, że to sytuacja nienaturalna, przecież każdy wie, gdzie chce dojechać, a nawet jeśli zabłądzi to jego sprawa i jego paliwo. Tylko ewentualnie taksówkarz styka się "w prawdziwym życiu" z sytuacją spontanicznej
  • Odpowiedz
@lukija: Gratki :) Też zdałem za 5. Zacząłem jak miałem 18 lat zdałem jak miałem 22 chyba.
Miałem takich buców egzaminatorów którzy darli mordę i się MEGA tym stresowałem, noga sama skakała na sprzęgle, mówiłem chwiejnym głosem. Stres lvl 1000% , spać nie mogłem nawet pare dni przez egzaminem.
Ostatni egzamin, trafiła mi sie spoko egzaminatorka, pochwaliła moją koszulę :D na luzie jeździmy minimalny small talk. Lajtowo zdane :)
Jak już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: ja zmieniłam ośrodek i zdałam za pierwszym, w poprzednim 4 razy nie zdałam, ale robię bez przerwy, jakbym teraz nie poszła to w wieku 22 już bym się chyba do tego nie zabrała
  • Odpowiedz
@lukija: Zmieniłaś przez egzaminatorów czy łatwiejsze drogi :P?
Ja musiałem zdać bo zacząłem prace gdzie dojazd miałem taki
3:30 pobudka
4:30 pociag
5:10 autobus
5:50 -> 2km spacerek do nastawni
6:05 - 5 minut spóźnienia xD
a teraz 15 minut samochodem i jestem :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: egzaminatorów, word 30% zdawalnosci, bo kierownik tego ośrodka sobie coś kupił i ciężko z utrzymaniem, więc ulewają po 3/4 razy, żeby straty pokryć
  • Odpowiedz
@lukija gratulacje i zazdroszczę trochę. Ja właśnie jestem w trakcie kursu teoretycznego. Kiedyś już do prawka podchodziłam ale stres mnie zjadł i wszystko było na wariata, liczę że teraz pójdzie lepiej zwłaszcza że motywuje mnie fakt, że bule za to z własnej kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xd i bk z ludzi ktorzy nie potrafia zdac za 1.


@gnidex:
xd i bk z ludzi ktorzy nie potrafia skompilowac sobie jadra linuksa za 1.

Zaprojektowałem i zbudowałem stanowisko badawcze dla jednej z Polskich uczelni, ostatnio zbudowałem sterowanie kotłami w elektrowni, ale jeżeli chodzi o prawo jazdy to... jakbyś wiedział jak jeżdżę to dziękowałbyś mi, że go nie mam.
  • Odpowiedz