Wpis z mikrobloga

#iptv
Ligę mistrzów na #franqie w pakiecie entry można opisać tylko w jeden sposób - XD

Dobre do oglądania jakiegoś discovery (chociaż i tam potrafi przyciąć), na pytania o jakieś brakujące kanały odpowiedź to "no sorry ale lista kanałów zmienia się dynamicznie i nie ma sensu jej aktualizować na stronie" xD Jeśli ktoś chce wykupić z myślą o LM to nie popełniajcie mojego błędu(°° (testowane oczywiście po kablu podczas teoretycznie słabego obciążenia bo na Crvena Zvezda-Liverpool i Monaco-Brugge, Interu czy PSG to nawet nie opłaca się sprawdzać pewnie xD)
  • 9
@Mazuro nie no źle nie wygląda - ale przycinanie bitrate i opóźnienia #!$%@? w kosmos to taki żal że ja #!$%@?. Serio nie wiem kto z PL wogole bierze rapida. Rozumiem teraz jak 1x22 nie ma, ale wcześniej?
jakby dawali jakość z opóźnieniami to byłoby do przeżycia, ale tak to dramat
@korni007 nie ma jakiś innych zagranicznych IPTV, bo w sumie zależy mi tylko na sporcie, a to można oglądać po angielsku
@Mazuro z PL kanałami? Jest jeszcze gowniany plusx, i kingbox iptv. Tego ostatniego to wogole nie znam, jedynie ze słuchu, nie wiem jak u nich śmiga tv.

TV z opóźnieniem to #!$%@? nie tv. Szczególnie jak oglądasz coś z mirkami, albo jak są jakieś wydarzenia sportowe
@slash83: Jak na chwilę włączyłem PSG to zacinało tylko czasami, ale jednak jak to ma działać losowo na konkretne transmisje to lepiej szukać na reddit i mieć spokój. Tak jak mówię, Liverpool i Monaco działało przez 90 minut tak jak na zdjęciu.
@Raul777: Takie "jaja" działy mi się jak kiedyś miałem plusxa, póki co lista entry działa w miarę OK, nieraz przytnie ale nie wiem czy to też nie wina mojego MiBoxa bo WiFi po aktualizacji softu zaczęło się dziwnie zachowywać. Dziś mam dostać hub z ethernetem , podepnę to po kablu i będę testował dalej.