Wpis z mikrobloga

@noelo_cohelo: osobiście czegoś takiego nie lubie bo odczucia są dużo słabsze. Bardziej mnie kreciło trzymanie za ręke ukochanej niż ruchania ładnej nieznajomej. Więc to był jeden jedyny raz gdy bzykałem się z obcą osoba.
I jak tak chcesz się ruchać to musisz być gotowa na to że będzie myślał bardziej o swojej przyjemności niż twojej. Wszystko zależy od moralności, myślenia nie wiem jak to nazwać. Jeśli masz ochotę to spróbuj
  • Odpowiedz
@varmiok:

osobiście czegoś takiego nie lubie bo odczucia są dużo słabsze. Bardziej mnie kreciło trzymanie za ręke ukochanej niż ruchania ładnej nieznajomej. Więc to był jeden jedyny raz gdy bzykałem się z obcą osoba.

I jak tak chcesz się ruchać to musisz być gotowa na to że będzie myślał bardziej o swojej przyjemności niż twojej. Wszystko zależy od moralności, myślenia nie wiem jak to nazwać. Jeśli masz ochotę to spróbuj niczego nie tracisz"

Bardziej mnie kreciło trzymanie za ręke ukochanej niż ruchania
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Jeśli jesteś dziewicą i stracisz je z jakims pierwszym lepszym to wtedy stracisz w oczach porządniejszych. Ale jeśli masz to za sobą to nikt nie musi się o tym dowiedzieć. Kobiety są dość dobre w kłamaniu i manipulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twilpls: wydaje mi się że raczej faceci postrzegają taką kobiete jak dziwke więc jak dziewczyna coś takiego robi to musi to ukrywać przed znajomymi.
Ogólnie z badań wychodzi że przygodny seks wpływa na psychike kobiet nie najlepiej.
  • Odpowiedz