Wpis z mikrobloga

Tak wyglądałaby LM w tym sezonie gdyby nie brały udziału zespoły chcące stworzyć superligę. Zrobiłem podział na koszyki zgodnie z zasadami. Miejsce nieobecnych klubów zajęły kolejne kluby w danej lidze. Zestawienie zrobiłem dla siebie tak z ciekawości, ale czemu by się nie podzielić z innymi :D Oczywiście mogłem gdzieś się pomylić, ale jednak idea LM bez drużyn z SL jest tutaj chyba dobrze widoczna :)
Czy waszym zdaniem LM miałaby sens? Jak powinna być zreformowana? Nie robiłem przykładowego losowania grup, każdy może zrobić to samemu(pomijając niektóre zasady) Jak dla mnie taka LM wygląda ubożej niż obecna LE, zwłaszcza w fazie pucharowej.

Osobiście uważam, że gdyby doszło do utworzenia superligi, to LM powinna nawiązać do Pucharu Zdobywców Pucharów. Wtedy nie dość, że graliby faktycznie mistrzowie, to również drużyny z Superligi mogłyby wziąć udział wygrywając rodzimy puchar.

źródło: comment_X1YWKxvcZZ6pCXqCFMKsWXovCK01mp1I.jpg
  • 5
@tyrytyty: czyli mówisz że przewidziałeś Romę w tamtym sezonie i Liverpool? dlatego LM jest LM że grają tam giganci proste, im dalej tym mocniejsi tylko zostają, a że tylko kilka klubów w Europie jest mądrze prowadzonych to zostajesz z powiedzmy przewidywalnością ale też zdarzają się często niespodzianki.