Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja jest następująca. Chcę zakupić sobie używane autko z łodzi przy czym się kompletnie nie znam oraz nie rozpoznam stanu (jak ktoś coś tam zamaskuje). Pomyślałem by skorzystać z usług januszy diagnostów z olx ale są to kompletnie randomowe dla mnie osoby na których opinii nie wiem czy można polegać. Może znacie kogoś w #lodz kto zajmuje sie takimi "ekspertyzami" jakiś specjalista czy jakaś firma. Nie chce mi się w ciemno do tej łodzi jechać aby tylko wzdychać nad tym samochodem. pls help #motoryzacja
  • 12
@rosso_corsa: Hej. Ja też jestem na etapie szukania auta i wiem jakie to #!$%@?ące ;) Jeśli chcesz, to mogę w weekend (jeśli mi nic nie wypadnie) podjechać i spojrzeć wstępnie czy auto warte jest uwagi.
@rosso_corsa jest taki rzeczoznawca w Lodzi, przyjezdza z przenosnym podnosnikiem. U nas byl 2 razy i moim zdaniem dobrze sprawdzil, ale tani nie jest wiec nie wiem czy w przypadku fusiona sie to oplaca. Zwykla stacja diagnostyczna powinna wystarczyc i czujnik lakieru. Moge Ci polecic stacje gdzie jak sie na mnie powolasz to Ci dobrze przetrzepia samochod a obok tej stacji pracuje wiec czujnik moge udostępnić. Sprobuje znalezc namiar na tego rzeczoznawce