Wpis z mikrobloga

Oj coś szafuncio markotny, pizza za ciężka a może po prostu bebzun już powolutku traci obroty od tej cudownej diety
( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale z jednym ma rację jak weszła pizza hut byłem gówniakiem 6 letnim i strasznie się jarałem jak ciocia zamawiała we Warszawie jak byliśmy u niej w gościach. Co prawda był #!$%@? cringe bo brała hawajską no ale nikt nie jest idealny xD
#mocnyvlog
  • 15
@DonJohnsonXIII: @cebulozaur: @bebzunkabzun: Dobra chłopaki plusik dla was dobrze mnie z historyjką przystopowaliście. Tylko nie o to chodzi, po prostu u niektórych osobników jak ktokolwiek w czymś przyzna komodzie rację, to następuje efekt wyparcia jak u Marcina i od razu atak i beka bo jakiś debil zgodził się z kabzunem. A prawda jest taka,że nawet Marcin chociaż jest obłudną świnią i hipokrytą to czasem powie coś prawdziwego czy mądrego.
źródło: comment_LxJHABMHyiYhsEJn3qKRo2Hou9v5kaeN.jpg
@DonJohnsonXIII: to akurat podobizna Twojego zachowania na tym tagu, a jakbyś czytał uważnie to tam w poście z historyjką napisałem,że do Warszawy przyjeżdżałem w odwiedziny więc raczej w niej nie mieszkam kiepie.
@DonJohnsonXIII: Nazwałem Cię adekwatnie do tego co sobą reprezentujesz, przecież to już nie pierwsza moja rozmowa z Tobą więc nie zgrywaj się na ofiarę.Przecież Ty tutaj uprawiasz hejt dla hejtu nic merytorycznego, widać to w naszej rozmowie. Elo pecie
@kamyk2k2 potwierdzam co do pizzyhut ale kiedyś nawet mrozonki z marketu byly zajebiste a teraz... Żałuję ze nie mialem kiedys wszedzie kamery to by sie udowodnilo firmą ze przez 15 lat zmniejszaja i pogarszają porcje
@kamyk2k2: no można kupić niemieckie i porównać z polskim a przecież licząc zarobki oba kosztują tyle samo obywatela, czasami mocno denerwuje mnie fakt że idę np. na lodówki do tesco/auchan a tam jedny wielki syf a jak pamiętam 12-14 lat temu to był tam zajebisty wybór i do tego taniej