Wpis z mikrobloga

@ja_tylko_na_moment nie tylko samozaparcia, ale też siły! W Kato też spotkałam takiego pasjonata i na trasie dawał z siebie dosłownie wszystko :D

Wiesz, latem nie pojeździsz na nartach biegowych, więc trzeba znaleźć zamiennik :D
  • Odpowiedz
@koxok: warto na dłonie; kask się przyda jak się zaczniesz uczyć jazdy tyłem, bo łatwo przywalic tyłem głowy o asfalt. Łokcie i kolana możesz odpuścić bo tam się co najwyżej pobcierasz, także długi rękaw, długie spodnie i będzie git
  • Odpowiedz
@koxok: chyba nie ma znaczenia, pewnie nawet gruba czapka by wystarczyła XD - nie polecę Ci nic konkretnego bo sam nie używam. Jak zaczynałem jazdę do tyłu to miałem dwie takie akcje, że przywaliłem potylicą w asfalt tak, że się musiałem zastanowić jaki jest dzień tygodnia - stąd taka refleksja, że by się taki kask przydał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koxok: ochraniacze czy kask zawsze warto. Poczatkowo mozesz odpuscic kask czy lokcie. Nadgarstki natomiast obowiazkowo. Kolana to juz sam zdecyduj.
Z biegiem czasu i wzrostem twoich umiejtnosci polecam jednak jazde w pelnym pancerzu - kask, lokcie, nadgarstki i kolana :)
  • Odpowiedz