Wpis z mikrobloga

Ogólnie to co Lokum #!$%@? po oddaniu mieszkań to jest jakiś dramat. Np. musimy płacić za ochronę, której miało nie być. Nie ma tego w żadnej umowie. I do tego koszt ochrony to ok. 174zł na miesiąc za mieszkanie. Aha, w międzyczasie okradziono dwa mieszkania - taka ta ochrona skuteczna.
  • Odpowiedz
zarządca mi naliczy odsetki karne.


@roxton: ciekaw jestem na podstawie czego, w tym przypadku to ty możesz dochodzić swoich praw bo to on próbuje cie oszukać skoro nie ma tego w umowie
  • Odpowiedz
@Andczej: Tak mi odpisał zarządca: Wyliczenia przekazaliśmy Państwu w oparciu o protokoły przekazania lokali w których zawarta była informacja, że zaliczki na poczet opłat eksploatacyjnych, czyli koszty związane z utrzymaniem nieruchomości i ich obsługą, naliczane będą od dnia następnego.
Kosztami związanymi z obsługą nieruchomości jest też, jak już Państwo zapewne wiecie do 31.10.2018, ochrona fizyczna, mieliśmy więc obowiązek wyliczyć dla niej zaliczkę.
  • Odpowiedz
@roxton: jeżeli masz w umowie o kosztach obsługi, a na bank masz to tak jak ci to pisali to są m. in. te koszty - podziękuj "radzie" która zagłosowała za wprowadzeniem ochrony ale 174zł miesięcznie na mieszkanie, sporo ile tam jest mieszkań?
  • Odpowiedz