Wpis z mikrobloga

Mirki, poleci ktoś jakiś zestaw video /obrazów który mogę nagrać na pendrive i iść z tym do sklepu wpiąć w Smart TV i przetestować sobie kolory, osiągi, nasycenie podświetlenie matrycy. Zna ktoś jakąś stronę gdzie można pobrać sobie takie coś ala "pakiet testowy"?

Telewizor będzie do użytku domowego, netflix, filmy z laptopa - staram się znaleźć rozsądny kompromis między ceną a osiągnięciami. Wiadomo że do 2tys to nie będzie maszyna ale nie będę inwestować też 8k PLN.

#telewizja #smarttv #elektronika #led może trochę #pcmasterrace
  • 6
@snwptest: ale nic Ci to nie da, bo to w ustawieniach tych telewizorów są włączone tryby wystawowe, które podbijają kolory itd. więc nawet jeśli znajdziesz swój ideał to w domu i tak będzie on gorzej "wyglądać"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@snwptest: Jakiś czas temu pytałem o to samo jednego Mirka z branży. Polecił mi Philipsa i Sony.
Jestem typowym amoledowym samsungowcem, ale jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny: przede wszystkim obraz, użyteczność (chociażby ważne dla mnie ustawianie w menu trybu sterowania audio pilotem - głośniki telewizora czy wyjście AV) to zdecydowanie polecam Sony.
Trzy telewizory tej marki kupiłem: swojej różowej, potem sobie (trafił się Philips w promocji ale stal u
  • 1
@taxi20 i ku Sony właśnie będę się skłaniać, 55 cali, mała ramka i ładne kolory, dźwięk zupełnie mnie nie interesuje bo będą głośniki albo kino domowe czyli co najmniej 2+1, nigdy nie wymagałem od TV dźwięku, zawsze tylko obraz i porty wejścia wyjścia