Wpis z mikrobloga

@jalop: szczerze, to dla mnie nie ma jakiejś dużej wartości materialnej. Ma podobną jak każdy inny Romet. A że ludzie na aukcjach jej nadali taką wartość to już śmiech, przecież to taka sama marnej jakości komunistyczna masówka jak każdy inny Romet ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Eternit_z_azbestu: i pewnie Ci teraz szkoda :)

No cóż tak to już jest z klasykami, zobacz na wsk, malucha itp. W 2000r się śmiali a dzisiaj jakie ceny :)

W 2008r. Ziomek jeździł do szkoły mercem w123, ale się wyśmiewali z niego (szczególnie Ci co jeździli samochodami rodziców), minęło 10 lat i zobacz po ile takie Merce chodzą :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SlepyKataryniarz: Ja mam 301 i żałuję strasznie, że remont silnika udało mi się dokończyć dopiero, gdy sezon się skończył ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale #!$%@?, będę jeździł dopóki nie spadnie śnieg, za dużo frajdy mi to sprawia.
  • Odpowiedz
@SlepyKataryniarz: Fajny Trabant- nigdy nie miałem okazji prowadzić.
Mój dziadek miał bardzo dawno temu nówkę z Polmozbytu('77) i potem pozostał po nim sentyment do tego stopnia, że jak byłem mały, to sporo modelików Trabanta posiadałem.

Dalej, mam gdzieś nawet obrazek ~ 30x30 namalowany z prospektu(prezent na Mikołaja bodaj '97), gdzie Universalem w takim kolorze, ale z białym dachem(S de Luxe?), jadą... smerfy xDD
  • Odpowiedz
@SlepyKataryniarz: Wiadomix :-)
Swoją drogą: z jakiego jesteś województwa? Jeśli nie z drugiego końca Polski, to może dałbyś się wiosną/latem kawałek tym Universalem przejechać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz