Wpis z mikrobloga

"To jest ta lewicowa wolność słowa, że nawet nie mogę grozić pedałowi #!$%@?, albo nazwać go zboczonym dewiantem!? Czy ty właśnie nie tolerujesz mojej homofobii, HIPOKRYZJA LEWACTWA!!!"

Prawie #codziennyprawak 7/x
Więcej na tagu!

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkatoli #bekazkatoli #neuropa #bekazpodludzi #heheszki #humorobrazkowy #lgbt
KiraQueen - "To jest ta lewicowa wolność słowa, że nawet nie mogę grozić pedałowi #!$...

źródło: comment_lT0alq572n05HQnV4aLANdOTimXZUTLU.jpg

Pobierz
  • 12
@KiraQueen Znaczy często kompromis się sprawdza, ale często to też tak jakby argument ''ale tu jest symetria Strona A i Strona B są równie głupie, co z tego, że jedna jest bardziej racjonalna od drugiej!''

A tak poza tym, to zdanie ''bądź tolerancyjny dla mojej nietolerancji'' po prostu jest dziwne, jak tu tolerować jedną stronę, która chce żeby ta druga strona miała najgorzej? XD
@KiraQueen: @Nidor: ale Wy się dzisiaj uruchomiliście na mirko z tym swoim #rakcontent.
Oczywiście logika nakazywałaby podchodzić do tematu uczciwie, zwrócić uwagę na to, że często przypisuje się takie cechy jak ksenofobia ludziom, którzy zwyczajnie stoją w opozycji do środowisk LGBT nikogo nie obrażając i nie nienawidząc. Tak, po tej swojej lewej stronie macie równie dużo spierdoksów, a całą opozycję poglądową opisujecie w taki sposób, jak powyżej, pokazując tym