Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas kumple mówią mi, że jestem gej, bo się nie interesuję laskami. Ogólnie to mam 23 lata i nie szukam żadnej kobiety, bo sam muszę ułożyć sobie życie. Zarok będzie już wszystko cacy ale jak na ten czas nie mam hajsu, by się w takie coś bawić. Co z tego, że miałbym różowego jak może z 2 razy w miesiącu byśmy pojechali do kina albo na jakiś wypad, bo później brak hajsu.
Wiem, że wiek 23, a potem 24 lata to trochę późno i może być coraz to ciężej ale nie wyobrażam sobie tego w tym czasie. Ogólnie czuję się dobrze w takim stanie jak teraz i widzę, że dla kumpli kobieta to podstawa. To daje mi wrażenie, że "prawdziwy polok musi mieć babe"..wiadomo, że teraz jest luz bo jestem młody i nie odczuwam tego. Za 3 miesiące zacznę robić prawko na C i w bliskiej przyszłości chcę kupić mieszkanie. Dlatego teraz to nie jedt mi po drodze.
Co wy o tym myślicie ?

#niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #zwiazki
  • 5
@Reniferus: a oni mają w swoim życiu coś poza uganianie się za kobietami? Czy to jedyne źródło emocji, satysfakcji w ich życiu?

Nie słuchaj. To normalne, ze dla ludzi w różnych okresach życia dane sfery stają się priorytetem a inne schodzą na boczny tor. Jeśli ktoś wmawia Ci, że musisz robić to dokładnie w takiej kolejności jak inni ludzie, jest po prostu krótkowzroczny.