Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Startuję od jakiegoś czasu z własną działalnością. W skrócie można to nazwać agencją reklamową. Zawodowo jestem grafikiem i wykonuję projekty stron www, reklamy do druku, sesje zdjęciowe, logo, identyfikacje wizualne i tym podobne. Po raz pierwszy na własną rękę, więc szukam kogoś kto chciałby nawiązać współpracę. Kodowanie stron to nie moja bajka, wolę bawić se pędzlem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Znajdzie się tu ktoś niekoniecznie mega doświadczony w #webdev kto chciałby spróbować? Na samym starcie wchodzę na rynek polski i brytyjski więc myślę, że zleceń w ciągu kilku miesięcy będzie kilka fajnych. Biuro planuję otworzyć za rok jak się jakoś w miarę rozwinie biznes pod lub w samym #wroclaw . Oczywiście w dłuższej perspektywie praca zdalna też wchodzi w grę, ale mam fajną koleżankę, która nam kawę będzie robiła zawodowo więc warto rozważyć w przyszłości pracę stacjonarną.

Zapraszam na pw po więcej informacji #praca. Myślę, że uda się uczciwie wynegocjować warunki pracy w moim przyszłym kołchozie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@laki1: a to tak. W Polsce pracuję od niedawna w tym zawodzie i czasami aż ręce opadają. Z takich świeżych sytuacji z wakacji - projektowałem logo dla jednej z kancelarii dla pewnej kobiety. Cena ustalona na 800zł, wziąłem 50% zadatku. Po wysłaniu kilku wersji logo i zaakceptowaniu wstępnych projektów kilka dni później odezwała się Pani, która oznajmiła, że rezygnuje z mojej usługi, bo inny grafik zrobił jej logo taniej. Kazała mi