Wpis z mikrobloga

Co jest kutwa z tymi sklepami i moda, dlaczego nie idzie w żadnym ze sklepów znaleźć jakiś normalnych rzeczy, same totalnie spedalone kolekcje...fioletowe futra dla facetów czy seledynowe lśniące wdzianka, gdzie prawdziwy chłop dwa metry prawie sto kilo ma się ubrać...rozmiary dla chuderlakow od xxxxs do s i nic więcej...najlepsze prezentuje na zdjęciu, folia za 200 zł z Zara ( ͡º ͜ʖ͡º)

#modameska #warszawa #gorzkiezale #niebieskiepaski
C.....e - Co jest kutwa z tymi sklepami i moda, dlaczego nie idzie w żadnym ze sklepó...

źródło: comment_NV8G4YErI9DgFFNnazKCPihuanu65kXY.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Cruise Wiesz co, ale na pocieszenie powiem Ci, że dziewczyny wcale też łatwo nie mają zawsze. Ja mam 180cm i pasują mi M-ki w biodrach i ogólnie w szerokości, ale co z tego jak nogawki spodni czy długość góry często za krótka? Ale to już z tym nie wygram, w sieciówkach i tak zawsze biorę dolne ubrania w rozmiarze M i odmrazam sobie kostki. Natomiast długie spodnie są w Big Starze i
  • Odpowiedz
  • 0
@Fafnucek Czyli jakich, oświeć mnie. Ubieram się najczęściej w Peek&Cloppenburg ale to nie zmienia faktu, że mogą sobie iść do Zary czy innego Pull and Bear i tam powinno być coś dla każdego a nie, że mój rozmiar a nogawki przed kostki, #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Cruise: no najwyraźniej nie mieścisz się w średniej sieciówkowej i nie, nie musi być tam rozmiar7 dla każdego.
Chcesz rozmiar dla każdego? 8dź do sklepu z koszulami po koszule, z garniturami, po garnitury,, albo poproś obsługę o zamówienie na twoje wymiary, albo idź do krawca.
  • Odpowiedz
@Cruise: Znam ten ból też mam ponad 2 metry i większość ciuchów jest za krótka, a te większe rozmiary np 2xl są dla totalnych grubasów. Do zary to facet 2m nie ma co w ogóle wchodzić.
Jeansy ostatnio często kupuję w c&a, czasem big star. Jedyne t-shirty basic które jakoś leżą na mnie i nie są za krótkie to new yorker. Poza tym czasem coś uda się znaleźć w reserved.
@
  • Odpowiedz