Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy widzieliście już wpis #korwin na temat zachorowań na odrę. Już pomijam fakt tego co on tam napisał, bo mocno odpłynął, ale w komentarzach panuje taki festiwal #!$%@? #antyszczepionkowcy, że po przeczytaniu dwóch czy trzech komentarzy musiałem się przejść po pokoju, żeby to rozchodzić.

Dlaczego Ci ludzie są tacy głupi? Dlaczego moje dzieci mają żyć obok dzieci takich ignorantów i idiotów?
Link do wpisu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156032790692060&id=277681892059

W komentarzu więcej. Dla mnie hitem jest "cudowne leczenie sepsy".
  • 13
@Vister81: Co za kretyn. Tak jakby te szczepionki były drogie w produkcji jak masło. Na co dzień wiele innych, droższych medykamentów się utylizuje i koncerny farmaceutyczne nie produkują z tego powodu akcji sabotażowych na społeczeństwie.
Do tego wyjaśnienie jest proste. Ukraińcy, inni imigranci i bezmózgie madki Polgi.
@Vister81: na ten festiwal #!$%@? zapracowaly sobie same koncerny szczepionkowe. Nie wmowisz mi np. ze akcja ze szczepionkami na swinska grype nie byla skierowana czysto na oskubanie ludzi z kasy. No... to teraz ludzie zaczynaja wrzucac wszystkie szczepionki do jednego wora. Glupie? oczywiscie ze glupie, ale same sobie na to te koncerny zapracowaly.
@Sensu_Stricto: To dlaczego w lubuskiem zaszczepiono kilkaset dzieci przeterminowanymi szczepionkami? Sprawę prowadzi prokuratura. W mojej gminie zrobili darmowe szczepionki na pneumokoki dla starszych dzieci, bo nie zużyli ich na niemowlaki (ludzie woleli zaszczepić płatnymi, tak jak i ja zresztą).