Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdybyście miały #rozowepaski tylko do wyboru

1. Faceta 10/10 z wyglądu, bogatego, dobrze was traktującego, zabawnego i inteligentnego ale związek z nim byłby poligamiczny, czyli musicie nim się podzielić z koleżankami

Lub

2. Faceta brzydkiego, kompletnie was nie pociągającego fizycznie, zarabiającego trochę powyżej minimalnej, dobrze was traktującego, zabawnego, przeciętnie inteligentnego jednak związek z nim byłby wyłącznie monogamiczny. Facet byłby wierny jak pies.

Kogo byście wybrały?
Harem u bagatego przystojniaka czy życie nieco poniżej średniej u boku faceta który was swoim wyglądem nie przyciąga?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Wybieram

  • 1. Poligamie z przystojnym i bogatym 23.5% (161)
  • 2. Monogamie z brzydkim i mało zarabiającym 8.0% (55)
  • 3. Jestem niebieskim 68.5% (470)

Oddanych głosów: 686

  • 30
OP: @babochka: no niezupełnie na boku bo ty wiesz, że on ma inne

@Niedowiarek: nie mam konta

@Nymfie: niby dlaczego?

@granadiller: pierwsza opcja to wyłącznie kwestia tego jak bardzo jesteśmy zaborczy i czy umiemy zapanować nad zazdrością. Jeśli jesteśmy w stanie przymknąć oko, że partnerowi podoba się ktoś inny to możemy przymknąć na to że uprawia z kimś innym seks. To tylko seks.
Druga to kwestia tego
@AnonimoweMirkoWyznania: alboś pan nigdy nie był w związku albo mamy trochę inne spojrzenie na świat. Tak czy siak mój pierwszy komentarz troche dziecinny, ale to było pod wpływem emocji po przeczytaniu wpisu. Przepraszam jeszcze raz za niewłasciwy komentarz i rozumiem że poprostu na ten temat mamy troche inne spojrzenie. Pozdrawiam i życze miłego dnia.