Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, to bug czy nie?
Ciri:Dash ma po zakończeniu Tury (Turn End - czyli naciśnięcie tego przycisku) zmniejszyć licznik i po 4 takich dodać kartę. Otóż, dzisiaj gram na kolesia, R2, on wrzuca Ciri:Dash, z racji, że nie zbiję tego to pociągnąłem do 3 tury i spasowałem. On miał przewagę punktów więc tez spokojnie spasował. I wtedy ku mojemu zdziwieniu Ciri licznik się na 0 zmniejszył i dodał mu kolejną kartę! Nigdy wczesniej tak nie było, że po spasowaniu obu graczy jakakolwiek umiejętność jeszcze działała. Poza tym, podwójny pas to koniec rundy a nie tury, przeciwnik nie wcisnął Turn End tylko Pas, a to jest różnica.

Co o tym myslicie?

#gwint #gwent
Queltas - Mam pytanie, to bug czy nie?
Ciri:Dash ma po zakończeniu Tury (Turn End - ...

źródło: comment_WqXVuYVcA8vVe74qHpYKNX9TNz4PmPFk.jpg

Pobierz
  • 16
@KK44: No właśnie jest wbrew jakiejkolwiek logice. Obaj gracze zdecydowali się nie wykonywac więcej ruchów w tej turze, zbierają karty na cmentarz, a tu jednak jedna karta sama z siebie zdecydowała sobie zagrać jeszcze jedną turę, bo czemu by nie
@Queltas: Przesrane xD Dodam tylko, że na gwenty.gg jest turn start, ale to już wszystko jest możliwe. Pamiętaj, że to nadal jest beta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KK44 to jeszcze lepiej bo wychodzi na to że dla umiejętności przelatuje jeszcze cała jedna tura. Turn end dla drugiego pasującego i turn start dla tego co pasował wcześniej. No zart xD