Wpis z mikrobloga

@kubso: Zakaz aborcji jest częścią hierarchicznych stosunków generowanych przez kapitalizm, w których kobiety umieszczone są niżej. W ten sposób kapitał utrzymuje swoją kontrolę nad prokreacją sprowadzoną do procesu produkcji pracowników.
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: to twój żart, postaraj się bardziej. Z wami prawakami tak zawsze, zero własnych pomysłów i albo kopiujecie albo czekacie aż ktoś za was coś wymyśli. To samo było chociażby z obrazkiem z "Good night white pride". Zamiast coś swojego wymyślić powstała kopia z "good night left side". Sporo takich przykładów. Nie mówię nawet o tym, jak autonomiczni nacjonaliści zrzynają symbolikę od anarchistów, począwszy od czarnych flag, ubiór, aż po
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae po pierwsze to jeśli nie zauważyłeś tam był cytat, więc chyba świadczy to o tym że nie ja jestem autorem a jedynie przytaczam cudzą wypowiedź. Dodam że komunistów powinno się zrzucać z helikopterów tak żeby umierali. Nietoleruję i nienawidzę i jestem z tego dumny pozdrawiam.

  • Odpowiedz
@MorenkaKnight:

po pierwsze to jeśli nie zauważyłeś tam był cytat, więc chyba świadczy to o tym że nie ja jestem autorem


Czyli przyznajesz się do tego że jesteś, za przeproszeniem, debilem, który coś wkleja nawet nie znając sensu tej wypowiedzi? Jeśli wklejasz cudzą wypowiedź to chyba chociaż troche się pod nią podpisujesz, a jeśli robisz to bezwiednie to jak inaczej cię nazwać. Spodziewałem się więcej po tobie, rozczarowałeś
  • Odpowiedz
@kosma1: ale was dupka piecze że nawet jednego argumentu nie potraficie znaleźć, tylko hurr durr, aborcja to zło, bozia będzie zła, każda powinna donosić, jak się puszczała to niech ma bachora, dzieci na śmietnikach to wina matki, hurr durr hurr durr.
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae: Widać jesteś doświadczony..."Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." Dlatego kończę z tobą dyskusję i lądujesz na czornej( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz