Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane! Dojrzałem do zmiany auta i mocno zastanawiam się nad lexusem IS200 w automacie i gazie. Budżet nie jest wielki, bo 20k, wiec padło na pierwszą generację ( ͡º ͜ʖ͡º). Ktoś z posiadaczy może mi powiedzieć czy warto teraz pchać się w ten samochód? Jakie są najczęstsze usterki? Czy raczej powinienem zapomnieć i kupić gulfa? xD
#lexus #is #motoryzacja
  • 33
@dawidpotok: Ja w cenie 14,5 tys. kupiłem forda focusa w najlepszym wyposażeniu i poszło dodatkowe parę tys. na remont (który mam nadzieję, że sprawi iż samochód długo pojeździ). Na twoim miejscu szukałbym czegoś lepszego. Chyba, że nie cenisz sobie komfortu kierowcy i na wiele technologicznych dodatków w samochodzie masz wywalone.
@dawidpotok: Kupiłem ISa pół roku temu i się zakochałem, przez ten okres nawet oleju nie wymieniłem(zrobił to poprzedni właściciel) bierz manual bo 2.0 to trochę muł albo odrazu kup is300
@dawidpotok: Dla mnie podstawa to tempomat, podgrzewana przednia szyba, aux, radio sterowane spod kierownicy. Podnoszony fotel. Czujniki parkowania tylne. Czujniki deszczów, Itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawidpotok: Czy podgrzewana przednia szyba jest to tego nie wiem. Natomiast jeśli cała reszta jest, to już jest kwestia tego w jakim stanie kupisz samochód i ile będziesz musiał w niego włożyć, aby być zadowolonym z jeżdzenia nim. W efekcie ja mając te wolne 20 tys. środków to osobiście kupiłbym jakiegoś forda mondeo ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale ja w życiu tylko fordami jeździłem i jakimiś